Lehký a výkonný: Nový AKU kompresor Metabo

Kompresor, který bude po ruce kdekoli a kdykoli? Firma Metabo přichází na trh s novým kompresorem Power 160-5 18 LTX BL OF v aku provedení. Už žádné hledání elektrické zásuvky a nebezpečné manipulování s přívodním kabelem při práci – vychutnejte si mobilitu a svobodu, kterou vám akumulátorový kompresor přináší.

 

Fotografie: S AKU kompresorem Power 160-5 18 LTX BL OF se díky nízké hmotnosti lehce manipuluje

 

Lehký a výkonný aku kompresor s bezuhlíkovým motorem se hodí pro použití v interiérech i na stavbách. Je skladný, jednoduše ho naložíte do auta a kamkoli přepravíte, oproti klasickému kompresoru má nižší servisní náklady. Pokud se chystáte pracovat delší dobu bez přerušení, využijete možnost uložení druhého akumulátorového článku přímo na kompresoru. Přístroj je vybaven panelem s dobře čitelnými manometry k měření pracovního tlaku a tlaku v tlakové nádobě. Pracovní tlak lze regulovat redukčním ventilem s manometrem. Přehledné armatury a ovládací prvky jsou spolehlivě chráněny prostřednictvím trubkového rámu. Pořiďtě si lehkou a mobilní zásobárnu stlačeného vzduchu a pracujte svobodně bez omezení. 

 

Fotografie: Nový AKU kompresor Metabo využijete v interiérech i na stavbách, TIP! Přikupte velmi ohebnou vzduchovou hadici Super Air

 

Všechny novinky

Související produkty