Bezstarostný servis Bosch

Doktor Kladivo je autorizovaným prodejcem značky Bosch a díky tomu vám přináší řadu výhod pramenících z nákupu. Autorizovaný prodej je pro vás zárukou jistoty, že opravdu nakupujete u spolehlivého dodavatele nářadí. A co z toho získáte? Jmenujem například prodloužení záruky až na 3 roky či servisní opravy přímo u dodavatele. Výrobce Bosch si totiž za kvalitou výrobků stojí a Doktor za ni ručí kladivem. Když už se nářadí na chvíli porouchá, je upraveno přímo u zdroje - v profesionálních centrech Bosch. 

Možnost využití bezstarostného servisu uvítá každý časově vytížený zákazník. Přestala vaše oblíbená bruska fungovat a vy ji potřebujete nutně opravit? Doktor Kladivo má pro vás lék k vyřešení tohoto problému.  Co budete potřebovat?

  • Kopii prodejního dokladu (jedná-li se o záruční opravu)
  • Certifikát prodloužené záruky (byla-li záruka prodloužena)

 

Prostřednictvím online objednávky na oficiálních stránkách Bosch můžete bezplatně zaslat k opravě jakýkoliv výrobek. A jak to celé funguje? Nemusíte se bát, nečeká vás žádné složité vyřizování či papírování – vše snadno vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

K zaslání zboží na opravu stačí jednoduše vyplnit objednávkový formulář. Do formuláře zadáte základní údaje o výrobku, adresu a způsob vyzvednutí zboží. Dopravce od vás zboží vyzvedne a po opravě opět doručí až k vám domů. Obvyklá doba opravy je 5 dnů, takže se nemusíte bát, že budete bez svého oblíbeného kusu nářadí příliš dlouho.

 

 

 

Všechny novinky