0
10300 Kč

Materiál pro broušení a leštění Makita

Jak si precizně poradit s finální úpravou povrchu? Vyberte si z kompletního sortimentu materiálu pro broušení a leštění. Zvolte vhodný typ brusného pásu Makita či kotouče Makita s ohledem na typ vaší elektrické brusky Makita či AKU brusky Makita od Doktora Kladiva. Nabízíme materiál pro pásové brusky, kotouče pro úhlové brusky, brusné papíry pro vibrační brusky, brusné návleky pro saténovací brusky a další. Hledáte-li spotřební materiál té nejvyšší kvality, naleznete jej právě u nás. A za výhodné ceny. V oblasti nářadí a příslušenství se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám proto přesně poradit s výběrem.

Brusné kotouče, brusné pásy, brusné papíry, kotoučové kartáče a lešticí kotouče jsou nástroje používané v řadě průmyslových, řemeslných a DIY aplikací pro úpravu povrchů materiálů. Každý z těchto nástrojů má specifické využití v závislosti na povaze práce a požadovaném výsledku.

Brusné kotouče: Tyto kotouče jsou obvykle používány s úhlovými bruskami pro hrubé broušení kovů, jako je železo, ocel nebo hliník. Jsou ideální pro odstraňování rzi, hladkých svarů a pro řezání tvrdých materiálů.

Brusné pásy: Jsou využívány především v pásových bruskách a slouží k jemnému nebo hrubému broušení povrchů. Používají se na dřevo, kovy a plast, a to pro vyhlazování nerovností a přípravu povrchu pro další zpracování.

Brusné papíry: Tento nástroj je nezbytný pro jemné broušení a dokončovací práce. Vhodné pro ruční broušení nebo použití s elektrickými nářadími, brusný papír se využívá na dřevo, kovy a další materiály pro dosažení hladkého povrchu.

Kotoučové kartáče: Tyto kartáče se používají na odstraňování rzi, odstraňování barvy a čištění povrchů. Jsou kompatibilní s různými typy nářadí a poskytují flexibilní řešení pro povrchovou úpravu.

Lešticí kotouče: Jsou určeny pro finální leštění povrchů, zejména kovů a drahých kamenů. Tyto kotouče se používají s lešticími pastami nebo tekutinami pro dosažení vysokého lesku a dokonalého povrchu.