Gumové prodlužovací kabely Narex

Chystáte se pracovat na stavbě a potřebujete spolehlivý přívod elektrického proudu?

Tradiční český výrobce Narex představil na jaře novou řadu prodlužovacích gumových kabelů s navíjecím bubnem a pevným středovým panelem odolných proti prachu a stříkající vodě. Stabilní nosný rám a robustní držadlo zajistí perfektní úchop, pohodlné přenášení a požitek z bezstarostné práce. Prodlužovací kabely jsou vyráběny ve 25metrové a 50metrové variantě.

 

Fotografie: Gumový prodlužovací kabel PBN 25 (varianta délky 25 metrů)

 

Narex přichází s důmyslným systémem navíjení kabelu po celé délce. Uchopíte boční rukojeť, párkrát otočíte – a kabel je bezpečně uložen na svém místě. Cívka bubnu je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylenu (PP), na nosné konstrukci je navíc umístěna brzda bubnu, která během přepravy zablokuje cívku.

Buben je vybaven 4 vestavnými zásuvkami se samosvornými víčky. Díky fixovanému středu bubnu jsou pozice zásuvek neměnné i v případě odvíjení či navíjení kabelu -  nemusíte mít obavy o připojená zařízení, vodiče nejsou namáhány kroucením a není nutné je odpojovat.

Vychutnejte si neomezenou práci a vybavte se kvalitním přívodem elektrického proudu v podobě gumových prodlužovacích kabelů PBN 25 a PBN 50.

 

 

Fotografie: Detail 9 výhod nových prodlužovacích kabelů Narex PBN 25 a PBN 50

Všechny novinky

Související produkty