Kultovní šroubovák IXO

Kultovní šroubovák IXO od značky Bosch se dočkal v roce 2019 již šesté generace. Tento malý velikán je ideální na každodenní práci v domácnosti od montování a rozkládání nábytku až po okořenění třeba večeře. Nevěříte? Pojďte se s námi přesvědčit o nepřebernosti možností použití tohoto malého krasavce.

Akumulátorový šroubovák IXO 6 je vyráběn ve 2 barevných variantách: klasické zelené barvě a stylové malinově růžové, kterou prostřednictvím hlasování vybrali sami uživatelé. Hravost a lehkost, to jsou hlavní atributy šesté generace šroubováků IXO. Samozřejmě nový model prošel řadou inovací. Nejzásadnější je určitě možnost plné kontroly nad šroubovacími pracemi s regulací rychlosti otáček. Díky regulaci otáček můžete dát sbohem roztřepenému dřevu či poškozeným šroubům. IXO se adaptuje každému materiálu. I možnosti nabíjení akumulátoru je flexibilnější. Šroubovák lze nabíjet pomocí mikro USB nabíječky nebo pomocí nabíjecí stanice, kterou je ale potřeba dokoupit. Stav nabití baterie indikují 3 LED světla, díky nimž máte přehled o zbývající provozní kapacitě stroje. Novinkou u šesté řady je také designově líbivý úložný box, do kterého můžete svůj stroj bezpečně uložit.

Fotografie: Bosch IXO 6 v malinové barvě

I u této generace nechybí rozsáhla nabídka příslušenství IXO collection, díky nímž můžete proměnit vaše IXO v cool pomocníka pro všechny situace.

1. Nástavec pro rozdmýchávání grilu IXO

Rozdmýchání ohně nebylo nikdy jednodušší a bezpečnější. Nástavec je skvělý pro krby nebo grily na zahradě. Zvládne rozdmýchat dřevěné uhlí nebo dopomůže venku rozdělat oheň. Bezpečnost zajišťuje žáruvzdorný materiál a doplňková smyčka. Dále je vybaven bezpečnostním popruhem vhodným při práci blízko plamenů.

Fotografie: Nástavec pro rozdmýchání grilu pro šroubovák IXO

2. Nástavec pro mletí koření 

Čerstvě namleté koření to je základ každého perfektně dochuceného jídla. Tento nástavec zvládne namlít koření a kořenící směsi, a tím zajistí jedinečnou chuť vašeho pokrmu.  Výhodou je, že mlýnek je možné použít i samostatně bez šroubováku. Milovníci hruběji namletého koření jistě ocení možnost nastavení na hrubší či jemnější mletí.

Fotografie: Nástavec pro mletí koření Bosch IXO

3. Univerzální řezací nástavec

Domácí kutilské projekty vyžadující lehké řezání hravě zvládnete i se šroubovákem IXO. Stačí připevnit řezací nástavec a můžete řezat PVC, lepenku, kůži a textil, a to až do tloušťky 6 milimetrů. Nástavec není třeba nijak ostřit, jelikož je vybaven kotoučem se samoostřením, takže stačí zacvaknout a řezat.

Fotografie: Univerzální řezací nástavec pro Bosch IXO

4. Úhlový nástavec IXO 

Úzké mezery a těsné prostory? S tím si hravě poradíte s pomocí úhlového nástavce. Díky osmi úhlům nastavení je šroubování možné téměř všude. Zaoblený design umožňuje nástavci dosáhnout i za roh. Opět stačí jednoduše zacvaknout a začít šroubovat.

Fotografie: Úhlový nástavec pro Bosch IXO

Potřebujete poradit při výběru elektrického či akumulátorového nářadí? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty