Náhradní plnění

Co je to náhradní plnění?

Každá firma s více než 25 zaměstnanci má dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. povinnost zaměstnávat minimálně 4 % osob se zdravotním postižením. Při nesplnění této zákonem předepsané skutečnosti musíte jakožto zaměstnavatel odvést ročně do státního rozpočtu 2,5násobek průměrné mzdy za každou osobu, kterou vaše firma nezaměstnává. Čerpat náhradní plnění lze i jinou cestou, a to při odebrání výrobků nebo služeb od organizace, která zaměstnává více než 50 % osob se zdravotním postižením. 

 

Jsme poskytovateli náhradního plnění

Nabízíme praktické řešení firmám s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením.

Oscom trading s.r.o. zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením a splňuje tak podmínky zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti § 81. Na základně splnění těchto podmínek můžeme poskytovat náhradní plnění ve smyslu výše uvedeného zákona.

Náhradní plnění se vztahuje na veškerý sortiment, který v rámci naší společnosti nabízíme, ceny zboží se ve vztahu k náhradnímu plnění nemění.

Pokud budete chtít uplatnit náhradní plnění, upozorněte nás prosím již při objednání zboží. Pro více informací nás kontaktujte na emailu info@doktorkladivo.cz nebo na telefonním čísle 910 127 562.