Akumulátorový šroubovák Hybro v sadě

Akumulátorový šroubovák HYBRO od českolipské značky Narex je legenda ve své třídě. Příznivce kvalitního nářadí zajisté potěší, že značka Narex obohatila tento šroubovák o 18dílnou sadu šroubovacích bitů. Jedná se však o limitovanou edici s omezeným počtem kusů. Na co se tedy můžete těšit?

Hybridní propojení AKU a ručního pohonu zvyšuje výkon, žádný jiný kapesní akumulátorový šroubovák nereaguje tak pohotově a efektivně při povolování a utahování šroubů, matic a vrutů. Vřeteno stroje se v převodovce automaticky uzamyká. HYBRO byl navržen tak, aby jeho jedinečný axiální design vycházející z tvaru konvenčního ručního šroubováku přinášel komfort při práci. Díky vynikající ergonomii madla využijete všechny vlastnosti stroje i na hůře přístupných místech. Práci v tmavých koutech usnadní automatické LED pracovní osvětlení. Nový HYBRO je vybaven nejnovějším Li-Ion AKU článkem, který je o o 10 % lehčí a o 15 % výkonnější než nejlepší srovnatelný produkt na trhu.

Fotografie: Narex HYBRO v sadě s 18dílnou sadou šroubovacíh bitů

Nově je možno zakoupit šroubovák HYBRO v sadě s 18dílnou sadou bitů pro ruční i strojní průmyslové použití. Bity jsou kompatibilní s patentovaným magnetickým držákem SUPER LOCK. Bity ze sady se pyšní speciálně zakaleným povrchem a jádrem z kvalitní nástrojové oceli. Šroubovací bity jsou pochromovány, čímž jsou chráněny před korozí. Narex neopomněl ani bezpečné uložení bitů v odolné kazetě s pojistným zámkem. 

Fotografie: Sada šroubovacích bitů Narex

Tak si pospěšte, než budou všechny pryč. Akce platí do vyprodání zásob.

Potřebujete poradit při výběru elektrického či akumulátorového nářadí? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty