Nová řetězovka Universalchain 40 Bosch

Řetězová pila to jest všestranný nástroj. Ocení ji všichni, jež pracují se dřevem. Ať už se jedná o zpracování palivového dřeva, tesařské práce či ořez stromů na zahradě.

V případě, že hledáte řetězovou pilu vhodnou na zpracování palivového dřeva nebo na práci na zahradě, ideálním pomocníkem k ruce by vám mohla být nová elektrická řetězová pila UniversalChain 40 značky Bosch. Elektrické pily jsou tišší a váhově lehčí než jejich benzínové kolegyně. Disponují sice nižším výkonem, ale s řezáním větví, palivového dříví či polen si bez problémů poradí.

Fotografie: Řetězová pila UniversalChain 40 Bosch

BOSHská novinka UniversalChain 40 váží pouhých 4,2 kilogramu, čímž výrazně prodlouží vaší pracovní dobu. Výborná fyzická kondice tudíž není potřeba. Navíc se pila pyšní i skvělým ergonomickým designem pro dokonalé pohodlí uživatele. Výkonný motor o 1 800 watech s rychlostí řetězu 12 m/s umožňuje rychlé řezání. Snadno se používá a zároveň dosahuje působivých výsledků.

Funkce a výhody elektrické řetězové pily UniversalChain 40:

✔️Brzda proti zpětnému rázu: bezpečná robustní brzda, která zajistí úplné zastavení řetězu, čímž bezpečně chrání uživatele

✔️Vynikající kvalita a výkon: díky řetězu Oregon a automatickému mazacímu systému je zaručen skvělý řezný výkon. Prostě a jednoduše dokonalá kombinace.

✔️Systém SDS: žádné další nástroje nejsou zapotřebí. Díky tomuto systému snadno napnete či vyměníte řetěz bez použití jakýkoliv dalších nástrojů.

✔️Nádržka na olej: Kdo maže, ten jede. Olej snadno doplníte do boční nádržky s praktickým uchycením.

✔️Bez záseků: Ne tak úplně, ale díky ergonomickému designu krytu, který zajišťuje pohodlné čištění a zároveň vylepšuje průchodnost třísek, se snižuje množství záseků.

Fotografie: Nová elektrická pila UniversalChain 40 Bosch

Technické parametry pily:

Výkon motoru: 1 800 W
Délka lišty: 40 cm
Průměr střihu: 350 mm
Rychlost řetězu: 12 m/s
Tloušťka článků řetězu: 1,1 mm
Automatické mazání olejem: ANO
Počet hnacích článků: 57
Hmotnost: 4,3 kg

A jaký je obsah dodávky? Řetězovou pilu UniversalChain 40 obdržíte v kartonové krabici, ve které kromě samotné pily objevíte i jeden pilový řetěz o délce 40 cm, vodicí tyč a kryt řetězu. Pokud to bude vaše první řetězová pila, nezapomínejte na bezpečnost práce. Hodit by se vám mohli ochranné brýle či pracovní rukavice. Myslete dopředu a mějte v zásobě i náhradní pilový řetěz. Ten od Bosche má kvalitní chromovaný povrch, díky němuž řetěz dlouho vydrží funkční, ostrý a výkonný. Navíc nízký design zaručuje minimální vibrace uvnitř rukojeti. Do zásoby by se vám mohl hodit i olej pro mazání řetězových pil, který je biologických rozložitelný a je kompatibilní se všemi řetězovými pilami Bosch. Řezání zdar!

Potřebujete poradit při výběru zahradní techniky? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty