Nové AKU šroubováky Metabo

Výrobce Metabo uvedl na trh nový set obsahující akumulátorový vrtací šroubovák BS 18 Set a akumulátorovou příklepovou vrtačku SB 18 Set v robustním, odolném hliníkovém kufru. V rušném prostředí staveb a dílen je třeba ochránit nářadí před nežádoucími vlivy zvenčí, proto ukrylo Metabo časem prověřené stroje do lehce přenosného kufru a přináší vám tak nové verze akčních sad produktů. 

AKU šroubováky a vrtačky jsou základními stroji, které nesmí chybět v žádné dílně ani domácnosti. Jsou univerzálními pomocníky při široké škále kutilských i profesionálních prací. Verze v AKU provedení vyniká navíc mobilitou, nejste omezování kabelem a užíváte si svobodnou práci na jakémkoli místě.

Metabo opět přichází s bytelnými stroji, které překvapí životností i výkonem. Novinky jsou řešeny jako mobilní dílny, kdy je stroj spolu s veškerým příslušenstvím umístěn do šikovného, snadno přenosného kufru. Co přesně umí a proč si pořídit aku vrtací šroubováky od Metaba?

 

 

  • Stroje vynikají lehkou a kompaktní konstrukcí
  • Díky integrovanému osvětlení pohodlně pracujete i na tmavých, těžko dostupných místech
  • Akumulátor je opatřen praktickým ukazatelem aktuálního stavu nabití – jednoduše si rozplánujete jednotlivé úkony, protože přesně víte, kolik času na práci vám zbývá
  • Technologie Ultra-M zajistí nejvyšší výkon a šetrné nabíjení, navíc získáte 3 roky záruku na akumulátorový článek
  • BS 18 Set si oblíbíte pro jeho extrémně krátkou konstrukci, se kterou zvládnete škálu různorodých prací
  • SB 18 Set je opatřen funkcí příklepu, která umožňuje vrtání do zdiva a ostatních tvrdých materiálů; příklepový mechanismus můžete zapnout či vypnout a přizpůsobit tak vrtání  konkrétnímu úkolu (v případě měkkých materiálů je nutné příklep vypnout, abyste předešli poškození)

 

Zaujali vás novinky od Metaba, ale váháte, kterou vrtačku si vybrat? Přečtěte si článek Doktora Kladiva Jak vybrat vrtačku. Pokud potřebujete při výběru poradit, kontaktujte Doktora prostřednictvím online chatu nebo na e-mail info@doktorkladivo.cz.

 

Nabídka AKU nářadí

Všechny novinky

Související produkty