AKU koloběžka Narex ESN 400 Long Run

V posledním roce u nás stoupá obliba „e-vozítek“ čili elektrokol, elektroboardů a elektrických koloběžek. Za vzrůstající popularitou přitom není jen obyčejná lenost a módní trendy, ale především velká praktičnost. Města přehlcená kolonami čekajících automobilů potřebují ulevit a právě e-koloběžky jsou vhodným řešením pro překonání denních cest do práce. Horkou novinkou je AKU koloběžka ESN 400 od Narexu. Na rozdíl od kola se na ni nezpotíte, a pokud potřebujete popojet městskou dopravou, jednoduše ji složíte – díky jednoduchému sklápěcímu mechanismu koloběžku snadno složíte do zavazadlového prostoru i odložíte v kanceláři.

 

Fotografie: Akumulátorová koloběžka Narex ESN 400 Long Run

 

Jak už napovídá název ESN 400 Long Run, Narex vsadil především na velmi dlouhou výdrž baterie, maximální dojezd je až 40 kilometrů. 350W bezuhlíkový motor dokáže akcelerovat až na rychlost 29 km/hod. Nabíjecí čas plně vybitého akumulátoru se pohybuje mezi 4 až 5 hodinami, přičemž lze baterii pro nabíjení zcela vyjmout i nabíjet přímo na stroji prostřednictvím nabíjecího konektoru.

 


Fotografie: Koloběžku jednoduše složíte a převezete autem, městskou dopravou nebo uložíte vedle pracovního místa

 

Elegantní design s akumulátorem uloženým ve sloupku řídítek přináší komfort a je navržen s ohledem na vaši bezpečnost. Při samotné jízdě volíte mezi 3 rychlostními režimy a určujete tak tempo jízdy.

Zahoďte za hlavu obavy, šetřete přírodu a vyzkoušejte zábavný dopravní prostředek na cesty do práce, výlety a další volnočasové aktivity.

 

Fotografie: Nejnovější akumulátorová koloběžka NAREX ESN 400 Long Run s ještě delší výdrží baterie a maximálním dojezdem až 40 km je skvělým ekologickým dopravním prostředkem nejen pro cesty do práce, ale i na výlety do přírody a další volnočasové aktivity

 

Všechny novinky

Související produkty