Nová horní frézka GOF 130 Professional Bosch

GOF 130 professional to je název letošní novinky z modré profesionální řady od značky Bosch. Jedná se o flexibilní horní frézku, která slibuje plynulou práci bez záseků. Horní frézka je vhodná pro profesionály, kteří se věnují opracovávání a obrábění dřeva.

Horní frézka má řadu předností. Jednou z nich je ochrana proti opětovnému spuštění, která zabraňuje samovolnému spuštění nářadí po přerušení napájení. Díky variabilní rychlosti je možné jednoduše a přesně kontrolovat otáčky. Horní frézka je taktéž vybavena elektronickou regulací otáček, která udržuje konstantní otáčky i pod zatížením. Flexibilitu frézky zajišťuje snadná a rychlá výměna bitů, a to za použití klíče nebo aretace vřetena. Zásekům předchází ponorný desing, který minimalizuje nasávání prachu.

Fotografie: Nová horní frézka Bosch GOF 130 professional

Frézka je vhodná na tvrdé i měkké dřevo, dřevovláknité desky či dřevotřísku. Součástí je držak bitů 6-8 mm upínací kleštiny. Sympatická je i váha stroje, která činí 3,5 kg. Maximální zdvih frézovacího koše je 55 mm. Horní frézka Bosch je dodávána v kartonové krabici s bohatým příslušenstvím. 

Potřebujete poradit při výběru elektrického či akumulátorového nářadí? Napište nám na mail technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi pomůžeme.

Všechny novinky

Související produkty