Nová AKU pilka Keo

Německý výrobce Bosch myslí na všechny. Na kutily i zahrádkáře. Tvoříte, opravujete či renovujete každou volnou chvílí? A máte k tomu ještě zahradu, která vyžaduje péči? V tom případě je pro vás ideálním parťákem k práci akumulátorová zahradní pilka Keo.

Fotografie: Akumulátorová pilka Keo značky Bosch

Nejčastější dotazy od zákazníků jsou na obsah dodávky, vhodné příslušenství k dokoupení a kompatibilitu akumulátorů. Pojďmě si tedy na ně odpovědět.

✔️Pilku Keo si můžete zakoupit ve dvou variantách balení, a to buď s akumulátorem a nabíječkou, nebo čistě holý stroj. Obě varianty pilky jsou pak dodávány v kartonové krabici a pilovým plátkem Top for Wood. Pilový plátek využijete na různorodé práce se dřevem. Vhodný je na konstrukční dřevo, dřevěné stěny či desky, dřevotřísku, překližku či plast. V případě, že potřebujete pilku využívat i na jiné materiály, než je pouze dřevo, je možné dokoupit si sadu pilových plátků se širším záběrem použití. Pilové plátky pak můžete vyměňovat podle aktuální potřeby. V sadě naleznete pět náhradních pilových listů, z čehož jsou dva na dřevo, jeden na kov, jeden na dřevo a kov a jeden na sádru.

Fotografie: AKU pilka Keo Bosch

✔️Kompatibilita akumulátorů to je věda. Najít správný akumulátor ke stroji občas zabere dost času a mozkové buňky dostávají zabrat. Doktor Kladivo o tom ví své. Proto dává značce Bosch malé plus za připojení se k alianci POWER FOR ALL. Díky čemuž jeden akumulátor může pohánět širokou škálu nářadí různých značek. Stále je však nutné si hlídat napětí akumulátoru, které u pilky Keo je 18 V. Za předpokladu, že by vám ani tato informace nezjednodušila hledání vhodné baterie či nabíječky, vždy můžete dokoupit akumulátor a nabíječku od stejné značky. Výhodné jsou například tzv. startovací sady, které obsahují nabíječku a akumulátor. Opět máte na výběr z vícero variant, a to sadu buď s jedním nebo dvěma akumulátory. Pokud rádi pomáháte s projekty svým blízkým, sousedům či přátelům a jste velice opatrní na svoje nářadí, tak bohužel máme pro vás smutnou zprávu. Aktuálně k pilce nelze dokoupit přenosný kufr, který by ji při transportu udržoval v bezpečí.

Fotografie: Startovací sada akumulátorů a nabíječky

A jaké jsou tedy přednosti akumulátorové pilky Keo?

✔️Využití technologie Syneon: akumulátor v pilce, díky této technologii čerpá jen tolik energie, kolik zrovna potřebuje. Což zajišťuje optimální výkon, který se liší od druhu práce.

✔️Rukojeť „A-Grip“: stabilní a všestranná rukojeť sloužící k zachycení větví a k dosažení čistějšího řezu. S touto rukojetí zvládnete řezat pouze jednou rukou a v případě potřeby ji můžete kdykoliv sundat.

✔️Vysoká kvalita řezání: optimální výkonnost a trvanlivost zajišťuje švýcarský přesný nůž, díky němuž můžete vést ostré a kvalitní řezy.

✔️Systém SDS: s tímto systémem výměna pilových listů není žádná věda a použití pomocných nástrojů při výměně už je minulostí. Navíc Keo je kompatibilní i s jinými švýcarskými pilovými listy, které jsou vhodné na řadu dalších materiálů.

✔️Indikátor stavu nabití: přehledné a jasné zobrazení stavu nabití akumulátoru. Tudíž nehrozí, že byste v půlce rozdělaného projektu museli na nedobrovolnou siestu, jelikož se vám vybil akumulátor.

✔️Pozvolný rozběh: kontrola a pohodlnost v jednom. Pozvolný rozběh postupně zvyšuje výkon nářadí až do plných otáček. Tato funkce by se určitě hodila některým začínajícím motorkářům.

Fotografie: AKU pilka Keo nejen na řezání větví

Drobná, lehká a výkonná. Pokud vás zajímají detailnější technické parametry, omrkněte naši tabulku:

Napětí akumulátoru: 18 V
Řezná kapacita s rukojeti: max. ø 60 mm
Řezna kapacita bez rukojeti: max. ø 80 mm
Počet řezů na jedno nabití: 115
Délka pilového listu: 150 mm
Doba nabíjení akumulátoru: 1 h
Hmotnost s rukojetí: 1,400 g
Počet zdvihů: 0-2300 zdvihů za minutu
Rozměry: 285 x 63 x 138 mm

Potřebujete poradit při výběru zahradní techniky? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty