Nový Narex AS 37-Li HYBRO

Rok 2021 přináší velkou událost pro příznivce tradičního českého výrobce Narex, který na trh uvedl nový typ šroubováku HYBRO neboli akumulátorového hybridního šroubováku s napájením přes USB. Nový AS 37-Li HYBRO je oproti předchozímu modelu vybaven hned 4 nástavci, základní balení obsahuje:

  • Prodloužený bit 75 mm PH0
  • Prodloužený bit 75 mm PH1
  • Prodloužený bit 75 mm H4
  • Oboustranný bit 110 mm  PH2 / F5,5

Na první pohled poznáte nového zástupce hybro řady dle výrazného designu oranžových tlačítek, který byl pro model roku 2021 zvolen.

 

Fotografie: Nový AKU šroubovák Narex AS 37-Li HYBRO

 

Hybridní propojení AKU a ručního pohonu zvyšuje výkon, žádný jiný kapesní akumulátorový šroubovák nereaguje tak pohotově a efektivně při povolování a utahování šroubů, matic (≤ M10) a vrutů (≤ 5mm). Vřeteno stroje se v převodovce automaticky uzamyká pro manuální použití se zatížením až do výše 10 Nm.

HYBRO byl navržen tak, aby jeho jedineční axiální design vycházející z tvaru konvenčního ručního šroubováku přinášel komfort při práci. Díky vynikající ergonomii madla využijete všechny vlastnosti stroje i na hůře přístupných místech, práci v tmavých koutech usnadní automatické LED pracovní osvětlení. Sériový dotykový přepínač směru otáčení okamžitě reaguje na jakoukoliv změnu.

Využíváte všechny bity a potřebujete, aby šroubovák při výměně nástavců rychle spolupracoval? Rychlovýměnný systém umožňuje pohodlné užívání všeho potřebného příslušenství. Do posledního detailu opracovaná celokovová převodovka dokáže absorbovat i velmi vysoká zatížení manuálního použití. Kvalitně osazená jednorychlostní převodovka s maximem 280 otáček za minutu dělá z AS 37-Li nejrychlejší šroubovák v segmentu 3,6 V.

Nový HYBRO je vybaven nejnovějším Li-Ion AKU článkem, který je o o 10 % lehčí a o 15 % výkonnější než nejlepší srovnatelný produkt na trhu. Při návrh stroje byly zohledněny nároky moderního uživatele, připojená rychlonabíječkou s barevnou signalizační diodou nabízí nejkratší nabíjecí čas a nejmenší časové prostoje v segmentu 3,6 V. Nabíjení probíhá skrze port micro USB, abyste mohli bez průtahů nabít stroj přímo ze sítě, počítače, power banky nebo v autě.

Zaujal vás nový AS 37-Li HYBRO od Narexu? Všechny zmíněné dovednosti výrobce vtěsnal do pouhých 162 g tak, aby nic nebránilo rychlému pracovnímu nasazení. Doktor Kladivo doporučuje šroubovák HYBRO všem profi i hobby kutilům.

Potřebujete poradit při výběru nářadí? Kontaktujte Doktora Kladiva na technickedotazy@doktorkladivo.cz.

 

Všechny novinky

Související produkty