Metabo COMBO SETY Black Edition

Černá je dobrá. V silné černé barvě se prezentuje i nová řada strojů a příslušenství Metabo Black Edition. Příkladem mohou být černé combo sety obsahující dva stroje, vhodné příslušenství ve formě akumulátorů a nabíječky a samozřejmostí je i černý úložný kufr metaBOX.

1. Metabo COMBO SET 2. 2. 6 18 V BL SE

Tento černý combo set obsahuje vrtací šroubovák BS 18 LT BL SE s bezuhlíkovým motorem. Vrtací šroubovák je vybaven ochranou proti přetížení, která chrání motor před přehříváním a tím udržuje delší životnost stroje. Šroubovák zvládne vrtání do měkkého dřeva a oceli. Samozřejmostí je i integrované pracovní osvětlení pro nasvícení pracovního místa a praktická spona na opasek s držákem bitů.

Fotografie: Metabo combo set 2. 2. 6 18 V BL SE

Druhým strojem v sadě je akumulátorový rázový utahovák SSW 18 LTX 400 BL SE, který je taktéž vybaven bezuhlíkovým motorem a ochranou proti přetížení. Rázový utahovák pracuje bez zpětných rázů a disponuje vysokým točivým momentem dosahujícím až 400 Nm. Součástí stroje je i pracovní osvětlení pro nasvícení pracovního místa a spona na opasek. U tohoto rázového utahováku Metabo je převod chráněn robustní krytkou z hliníkového tlakového odlitku pro optimální odvod tepla. Široké je i spektrum použítí díky dvanácti možnostem nastavení otáček.

Fotografie: Metabo vrtací šroubovák BS 18 LT BL SE v černé barvě

Součástí combo setu 2. 2. 6 18 V BL SE je i nabíječka ASC 55, 2 akumulátorové články LiHD o napětí 18 V a kapacitě 4,0 Ah, dále 1 akumulátorový článěk Li-Power Extreme o napětí 18 V a kapacitě 5,2 Ah a metaBOX 165 L v černé barvě.

2. Metabo COMBO SET 2. 2. 7 18 V BL SE

Na první pohled se tento combo set může zdát zcela totožný s tím předchozím, což je i částečně pravda. Jediný rozdíl je mezi vrtacími šroubováky. Tato sada nářadí a příslušenství obsahuje příklepový vrtací šroubovák SB 18 LT BL SE  s bezuhlíkovým motorem pro rychlou práci a maximální efektivitu při každém použití. Zvládne vrtání do měkkého dřeva, ocele a do zdi. Součástí je taktéž integrované pracovní osvětlení,praktická spona na opasek a držák bitů. Akumulátorový rázový utahovák a příslušenství jsou pak již totožné s prvním combo setem.

Fotografie: Metabo combo set 2. 2. 7 18 V BL SE

Potřebujete poradit při výběru elektrického či akumulátorového nářadí? Napište nám na e-mail technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi pomůžeme.

 

Všechny novinky

Související produkty