AKU šroubovák Bosch IXO 6

Smyslně a nápaditě otevře láhev vína při romantické schůzce. Udržuje zastřihnutý trávník okolo domu. Připevní obrázek a složí nábytek. Neuvěřitelná kombinace dovedností? Bosch představil na podzim roku 2019 již šestou generaci legendárního akumulátorového šroubováku IXO 6.

AKU šroubovák IXO 6 je vyráběn ve 2 barevných variantách: klasické zelené barvě Hobby řady Bosch a malinově růžové, kterou vybrali sami uživatelé prostřednictvím hlasování. Nový model je inspirován hravostí a lehkostí. Právě líbivý design domyslel výrobce do detailu, stroj je uložen v moderní krabičce, aby mohl být po ruce a na očích a nerušil atmosféru interiéru.

 

Fotografie: Malinově růžovou barvu AKU šroubováku IXO 6 Colour Edition odhlasovali uživatelé

 

Pokud Bosch znáte a již máte zkušenosti s produkty IXO, budete zvědaví na odlišnost od předchozího modelu IXO 5. Nejzásadnější změnou je doplnění regulace rychlosti. Zatímco pětka disponovala jednou rychlostí a po zapnutí se okamžitě spustila, šestku usměrníte dle potřeby a sami určíte rychlost otáček podle materiálu, se kterým pracujete. Stroj lze nabíjet USB kabelem nebo přikoupit nabíjecí stanici, o stavu nabití baterie informuje viditelná dioda.

Ani tentokrát nechybí široká nabídka originálního příslušenství IXO collection. IXO nejen pracuje, ale také baví, přikoupit můžete vývrtku na víno, kořenku, nůžky na trávu, řezačku, fukar pro rozdmýchání grilu i klasické excentrické nástavce.   

 

Fotografie: Nový model legandárního AKU šroubováku Bosch IXO 6

 

Již nyní Bosch neoficiálně hovoří o dalších krocích, kterými se chce přiblížit uživatelům. V budoucnu se tak možná dočkáme možnosti konfigurace různých barev i stylů rukojeti a sestavíme si vlastní aku šroubováky na míru. 

Všechny novinky

Související produkty