Plnou parou na úklid

Za dva měsíce započnou svátky klidu, míru a pohody. Za dva měsíce se sedřeně svalíme na gauč. Nebo? I uklízecí pohádka může mít šťastný konec. Pokud nemáte ani páru, o čem je řeč, zpozorněte - do hlavní role obsazujeme parní čističe.

 

Pára nám usnadní život. Je přirozená a důkladná. Navíc vyzraje na každou nečistotu bez pomoci –  nepotřebujete chemické čisticí prostředky a jste šetrní k životnímu prostředí. Z jednoho litru vody se vyrobí okolo 1700 litrů páry, což je množství, které postačí na 20 minut úklidu. Mimochodem, za tuhle dobu s parními stroji bez problému a námahy vyčistíte menší byt. Hygienickou čistotu ocení i alergici. Nezanechává žádné potenciálně alergenní usazeniny a nerozviřuje alergeny. 

 

Fotografie: Parní mop SC 3 Upright EasyFix Kärcher pro veškeré tvrdé zapečetěné podlahy. U typů čističů s podlahovou hubicí EasyFix lze přikoupit vyměnitelné sady utěrek z mikrovláken

 

JAK TO FUNGUJE?

Princip parního čištění se zjednodušeně dá popsat na paralele tlakového hrnce. Napustíte vodu, pevně tlakáč uzavřete a postavíte na plotnu. Voda v uzavřeném prostoru se začne ohřívat, až dojde k varu. A přesně v ten moment vzniká v kotlíku parního čističe pára

 

Fotografie: Parní čistič Kärcher SC 1 EasyFix je dodáván se sadou na čištění podlah (příslušenství, ruční hubice, bodová tryska, power tryska, kulatý kartáč, odměrná nádoba). Díky čištění párou pracujete zcela bez chemie. 

 

KDE TO FUNGUJE? 

Všude. Překvapí vás, při kolika pracích doma využijete páru. Pojďme si ukázat, kde všude zasáhnou parní čističe a špína se vypaří jako pára nad hrncem.

 

Fotografie: Parní čistič Kärcher SC 4 EasyFix Iron Kit je použitelný kdekoli v domácnosti. Odstraní i silně ulpívající nečistoty v koupelně.

 

  • Podlahy

Šmahem odstraníte špínu z veškerých zapečetěných tvrdých podlah (tzn. podlah, kde je zabráněno průniku vlhkosti do podlahy). Parní mop se nahřeje během chvíle a spolehlivě odstraní 99,9 % bakterií zcela bez chemie. 

  • Dlaždičky, varné desky, digestoř

Pára je univerzálně využitelná napříč domácností. Spolehlivě vyčistíte dlaždičky, varnou desku i digestoř. 

  • Koupelny

Dlaždičky v koupelně a sprchové kouty budou zářit čistotou. Parní čističe využijete u všech povrchů, které máte obvykle tendenci drhnout vlhkým hadříkem nebo mýdlovou vodou. 

  • Okna a zrcadla

Otřete skla ruční hubicí s parní utěrkou. Poté napařte okenní hubici skleněné plochy a stáhněte gumovou stěrkou sraženou páru. Výsledek: Čistotou zářící okna. 

  • Oblečení

Díky doplňkové trysce k péči o textil odtraníte žmolky, vlasy i pachy z oblíbených kousků oblečení. Nečekejte na návštěvu čistírny, oblečení si jednoduše oživíte doma. 

 

Fotografie: Hubice pro péči o textil k osvěžení a vyhlazení oděvů a textilií odstraní i nepříjemný zápach.

 

 

 
Všechny novinky

Související produkty