Respirátor KN95/FFP2 DOKN9510

Respirátor KN95/FFP2 DOKN9510

98 Kč

40 Kč s DPH

Porovnat

Ihned k odeslání 3 a více kusů

Zaregistrujte se, obdržíte 2 b

Výrobce: Oscom

Kód produktu: DOKN9510

Kategorie: Chrániče obličeje

Jsme autorizovaný prodejce,garantujeme originalitu a kvalitu výrobku

Popis produktu

Respirátor normy KN95 - odpovídá normě FFP2

Respirátor FFP2 / KN95
Respirátor splňuje evropskou normu FFP2, která odpovídá americkému standartu N95 a čínskému standartu KN95. Více informací k normám a jejich srovnání naleznete zde.

Norma zaručuje, že respirátor zachycuje aerosoly, prachové a smogové částice či pyl.

Respirátor je složen ze čtyř vrstev. Vnější vrstvy jsou vyrobeny z netkané textlie, vnitřní vrstvy jsou vyrobeny z tzv. foukané (melt-blown) textilie, která vyniká výbornými filtračními a izolačními vlastnostmi. Vrstva přiléhající k obličeji je navíc měkčená, takže je příjemná k pokožce. V horní části je integrován tvarovatelný pásek, díky kterému bude respirátor pasovat každému.


Respirátor nemá výdechový ventil. Díky ventilu vzniká uvnitř respirátoru menší vlhkost, ovšem ventil propouští i viry, které daný člověk vydechuje. Respirátor FFP2 bez ventilu chrání jak vás, tak i ostatní kolem vás! V řadě zemí byl již respirátor s výdechovým ventilem zakázán při použití k ochraně při epidemiích.

Návod k použití

Respirátor FFP2 nasadíte správně tak, že najdete na horní části kovový nebo vyztužený pásek. Tuto část nasadíte na kořen nosu a přiměřeným tlakem ji ukazováčkem a palcem utěsníte okolo kořenu nosu. Gumičky přetáhněte přes své uši. V případě, že potřebujete upravit délku gumiček, zkraťte je uzlíkem. Ujistěte se, že rouška zahaluje váš nos a ústa. Ideálně by měl respirátor těsnit po celém svém obvodu, cehož lze dosáhnout dostatečným utažením (zkrácením) gumiček.

Po nasazení respirátoru a při jejím používání se ho nedotýkejte a sahejte jen na upevňovací gumičky.

Při sundavání respirátoru se opět nedotýkejte přední části roušky, která může být kontaminovaná. Nepotřebný respirátor vyhoďte do uzavřeného koše na odpadky, ruce si omyjte alkoholem, desinfekčním mýdlem nebo gelem a vodou. Pokud máte k dispozici antibakteriální prostředky, naneste je na ruce a nechte působit. Mytí rukou by mělo následovat i po náhodném doteku přední části respirační roušky při jejím používání. Pokud vaše respirační rouška zvlhne, nahraďte ji novou a suchou. Mějte na paměti, že zvlhlá rouška snižuje svoji účinnost.

Technické parametry

Minimální počet kusů pro objednání 5 ks ?

Ohodnoťte tento produkt

Máte otázky k produktu?

Produkt nemá žádná hodnocení.

K produktu nejsou žádné dotazy

Pro nákup na Slovensku navštivte naši stránku Respirátor KN95/FFP2 DOKN9510
Pro nákup v Polsku navštivte naši stránku Respirátor KN95/FFP2 DOKN9510