800
78700 Kč

Svářečky

Spolehlivé a trvalé spojení materiálů? Pokud se chystáte svařovat, je důležité vybrat kvalitní svářečku. Nabízíme invertorové svářečky pro svařování různých materiálů (plast, nerez, ocel, hliník a další). Dle konkrétního typu stroje využijí svářečku  instalatéři a další profesionální řemeslníci. Vyberte si z širokého sortimentu od Doktora Kladiva. Hledáte-li svářečky té nejvyšší kvality, naleznete je právě u nás. V oblasti nářadí do zásuvky nebo AKU se pohybujeme řadu let. Dokážeme vám přesně poradit s výběrem. Zastupujeme i oblíbené značky elektrických svářeček ALFA-INBOW, Extol a další.

Invertorové svařečky nebo transformátorové svářečky

Invertorové jsou v porovnání s transformátorovými svářečkami lehké. Invertory mají hmotnost jen přibližně 3-8kg. Mají mnohem vyšší účinnost a mnoho užitečných funkcí. Ty ocení hobby amatéři i profesionálové. Jsou dražší, ale rozdíl v ceně už není dramatický. Orientujte se hlavně na maximální svářecí proud a zatěžovatel.

Ujasněte si, jaké materiály a tloušťky budete chtít novou svářečkou svařovat. Podle toho vyberte svářečku s dostatečným maximálním svařovacím proudem. Zatěžovatel prozradí, jak dlouho daný proud svářečka vydrží dodávat. Volte takovou, která vás nebude při práci zbytečně zdržovat.