Zářivé novinky od Narexu

Tradičního českého výrobce nářadí Narex jistě není třeba dlouze představovat. Řetězové pily a vrtačky z České Lípy jsou na českém a slovenském trhu stále velmi oblíbené i přes záplavu dalších zahraničních značek. Nejsou to však jen narexácké stroje do dílny, které padají do košíků zákazníků Doktora Kladiva. Velmi populární je i osvětlovací technika, která v roce 2022 přivítala nemalý počet novinek.

Proč si vybrat nová světla Narex?

✔️Nejmodernější technologie: COB a SMD čipy jsou úsporné a zároveň maximálně výkonné.

✔️Nízká spotřeba energie: vynikají vysokou svítivostí a dlouhou životností

✔️Flexibilita: lze je používat ve vnitřních či venkovních prostorech

✔️Baterie: akumulátory jsou lehké a pevně zabudované

1. Dobíjecí mini-slim svítilna FL 300 MINI

Fotografie: Dobíjecí svítila FL 300 MINI od Narexu

Drobná kráska, která skvěle padne do ruky nebo do kapsy. Designově vyladěná do posledního detailu. Díky své štíhlé figuře a kompaktním rozměrům dokáže prosvítit i těžko přístupná a úzká pracovní místa. Lze ji vertikálně polohovat o 180° a umožňuje svícení i pří úplném sklopení. I přesto, že se jedná o drobnou krásku, těžkého pracovního nasazení se nezalekne. Do vínku dostala totiž vysoký stupeň krytí proti prachu a vodě IP 54. Při práci vám ku pomoci může být až 5 hodin.

2. Flexibilní dobíjecí kapesní reflektor FL 1400 FLEXI

Fotografie: Kapesní reflektor FL 1400 od Narexu

Malý, ale šikovný dobíjecí kapesní reflektor osvětlí každé tmavé zákoutí. Intenzitu světla si můžete měnit podle vašich aktuálních potřeb. K dispozici jsou tři světelné režimy o světelném výkonu až 1 400 lumenů. Reflektor je navíc lehká váha, která se v kapse nepronese. Váží stejně jako mládě hrabáče kapského, který se narodil v pražské zoo. Takže? Ano, přesně tak. Je to přesně 450 gramů. Do ruky skvěle padne díky ergonomicky tvarované rukojeti zvané boxer. Reflektor z pracovního nasazení nevyřadí ani prach, stříkající voda či nějaký ten pád. Bytelnost a odolnost mu zaručuje třída ochrany IP 65 a IK 07. Třešnička na konec. Reflektor má magnetickou základnu s možností 360° rotace.

Potřebujete poradit při výběru nejen pracovních svítilen? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty