Tipy pro "metabácké" nadšence

Jsi zarytým fanouškem značky Metabo? A chtěl bys svoji lásku ke kvalitním strojům sdílet veřejně a viditelně? Pro všechny fajnšmekry a milovníky značky Metabo máme dobrou zprávu. Rozšířili jsme naši nabídku o módní doplňky a příslušenství do dílny, které bude jasně reprezentovat, pro kterou značku ze světa nářadí tvoje srdce bije.

1. Cyklistické ponožky Metabo

Na kolo, brusle či do bot, ponožky Metabo nahoď! Zelené či černé? Krátké či dlouhé? Vybere si každý. Vsaď na kvalitu a prezentuj svoji vášeň ke kutilství a poctivé práci.

2) Skládací metr Metabo

Do kapsy ho složíš, všechno hladce změříš. Dřevěný skládací metr Metabo o délce 2 m se rychle stane nepostradatelným pomocníkem v tvojí dílně. Se svojí zelenou barvou bude krásně ladit s ostatním vybavením značky Metabo. Hlavně nezapomeň: dvakrát měř, jednou řež.

 

Po náročné práci v dílně je potřeba si odpočinout. Relaxuješ rád u rybníku s rybářským prutem? Nebo jen tak lelkuješ v přírodě? Udělej si pohodičku s chlazeným drinkem, ať už jsi kdekoliv. Chladicí box Metabo zpříjemní veškeré odpočinkové chvíle v horkém letním počasí a zároveň ti jistojistě zaručí právoplatné místo v gangu milovníků značky Metabo.

 
 

„Repráky here, dráty here, kazeťák here.“ Rok 2003, kdy film Pupendo a tato legendární hláška spatřila světlo televizního světa, je už dávno minulostí. Dneska milovníkům hudby stačí bezdrátový bluetooth reproduktor třeba ten z dílny značky Metabo. Roztanči svoje boky kdekoliv a kdykoliv. Tohle prostě jako správný Metabo fanda musíš mít.

Fotografie: Bluetooth reproduktor Metabo

S tímto sportovním vakem tě nikdo nepřehlédne. Nahoď vak na záda a vydej se vstříc dobrodružství. Ať už na kole, autobusem či pěšky, Metabo vak unese veškeré drobnosti, které nezbytně potřebuješ. Ukaž světu, která značka nářadí má místo ve tvém srdci a dílně. 

 
 

Potřebujete poradit při výběru elektrického či akumulátorového nářadí? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty