Vysokotlaké čističe Kärcher Compact

Začátek jara přináší krom krásného počasí i práci související s obnovou zahrady a okolí domu po zimě. Namáhavé drhnutí příjezdové cesty, trubek nebo teras? Pořiďte si do domu vysokotlaký čistič – bude vás to stát jen trochu místa v garáži, ušetříte mnoho času a sil. 

Společnost Kärcher uvedla na trh řadu vysokotlakých čističů Compact. Jak napovídá název, hlavní výhodou řady Compact je kompaktnost a mobilita.

 

Fotografie: Vysokotlaký čistič K 5 Compact Kärcher

 

K 5 Compact

Model Kärcher K 5 2019 spojuje nejvyšší komfort s plnou výkonností. Při vývoji se myslelo na uživatelské pohodlí a jednoduchou přepravu. Abyste čistič mohli jednoduše převážet, lze po použití hadici lehce navinout  a upevnit na přední kryt.

 

Fotografie: Jednoduché navinutí hadice u vysokotlakého čističe K 5 Compact Kärcher

 

 

K 7 Compact

Mimořádně kompaktní vysokotlaký čistič Kärcher K 7 Compact se hodí i na silně ulpívající nečistoty. Díky kompaktním rozměrům ho lze jednoduše přepravovat a kdekoli uskladnit – v regálu i zavazadlovém prostoru auta. Model lze využívat ve vertikální i horizontální poloze.

 

Fotografie: Vysokotlaký čistič K 7 Compact lze používat ve svislé i vodorovné poloze

 

U Doktora Kladiva najdete i bohaté příslušenství pro tlakové myčky a čisticí a ošetřující prostředky. Vap stroje Kärcher doporučujeme kombinovat se značkovými saponáty, abyste dosáhli nejlepšího výsledku. 

Oblíbené kategorie nářadí Karcher

Všechny novinky

Související produkty