1700
19400 Kč
0 kg
1 kg

Aku příklepové vrtačky (šroubováky) Stanley

Plánujete vrtat do zdiva či betonu? Aku vrtačky s příklepem Stanley jsou praktickým pomocníkem do každé domácnosti i chalupy. Při vrtání do odolných materiálů se bez kvalitní příklepové vrtačky Stanley neobejdete. Při práci s akumulátorovými stroji Stanley navíc nejste omezováni kabelem. Zvládnete vrtat bez omezení na těžko přístupných místech i mimo dosah elektrického proudu. U Doktora Kladiva najdete i hromadu příslušenství pro akumulátorové nářadí Stanley. Vybírejte i od oblíbených značek aku příklepových šroubováků Bosch, DeWalt, MetaboMilwaukee, Narex, Makita, Extol a dalších spolu s množstvím Stanley příslušenství a spotřebního materiálu

Dalšími funkcemi vybírané aku vrtačky s příklepem může být nastavení několik poloh kroutícího momentu, pravý i levý chod otáčení nebo i integrované přisvětlovací světlo.

Jak vybrat AKU vrtačku s příklepem?

AKU příklepová vrtačka je důležitým nářadím pro každého, kdo rád pracuje s dřevem, kovem nebo betonem doma nebo profesionálně. Jak a proč vybrat AKU příklepovou vrtačku?

Zvolte si značku vrtačky

Mezi populární výrobce AKU příklepových vrtaček patří značky jako Bosch, Makita, Narex, DeWalt a Milwaukee. Získáte s nimi vysokou kvalitu a výkon, a jsou vhodné pro různé velikosti a druhy vrtacích a šroubovacích prací.

Zvažte napětí baterie

Napětí baterie ovlivňuje výkon a výdrž baterie. Napětí se obvykle pohybuje od 12V do 36V, a větší napětí obvykle znamená vyšší výkon a kratší dobu nabíjení. Při výběru se tedy zaměřte na produkt s vyšším napětím, pokud plánujete používat příklepovou vrtačku na náročnější práce.

Zkontrolujte kapacitu baterie

Kapacita baterie ovlivňuje dobu provozu a výkon AKU vrtačky. Kapacity se obvykle pohybují od 2 Ah do 6 Ah, přičemž větší kapacita znamená delší dobu provozu a kratší dobu nabíjení. Vyberte si produkt s dostatečně vysokou kapacitou pro vaše pracovní potřeby.

Zvažte dobu nabíjení baterie

Doba nabíjení se liší v závislosti na výrobci a kapacitě baterie. Některé AKU vrtačky s příklepem mají možnost rychlonabíjení, což znamená, že se baterie dobijí během hodiny nebo méně. Při výběru se pak zaměřte na produkt s co nejkratší dobou nabíjení.

Zvažte ergonomii vrtačky

Důležitou vlastností AKU příklepové vrtačky je ergonomie. Vyberte si nářadí, které je lehké a snadno ovladatelné, a poskytuje dostatečnou oporu pro vaše ruce a zápěstí.

Doporučení nákupu v eshopu Doktor Kladivo

Pokud hledáte spolehlivého prodejce, nabízíme vysokou kvalitu a profesionální poradenství. Stejně tak širokou škálu AKU příklepových vrtaček od předních výrobců jako jsou Bosch, Makita, DeWalt nebo Milwaukee.

Doktor Kladivo má přátelský a ochotný tým, který vám pomůže najít produkt, který nejlépe odpovídá vašim potřebám. Kromě toho nabízí rychlé dodání, záruku a spolehlivou zákaznickou podporu.