Pomáháme

CDS Medou Humpolec

Zastáváme pravidlo, že je důležité umět pomáhat. Pravidelně finančně podporujeme nestátní neziskovou organizaci Medou, která vznikla z iniciativy rodičů a přátel zdravotně znevýhodněných dětí a mladých lidí s cílem pomoci jim zapojit se do života běžné společnosti. Organizace Medou působí v Humpolci.  Činnost se odvíjí od poslání poskytovat kvalitní sociální službu s respektem a úctou k člověku. Zapojte se i vy a pomozte vytvořit prostředí, kde budou moci lidé se zdravotním postižením prožít plnohodnotný, důstojný a aktivní den s ostatnímiChcete vědět o aktivitách CDS Medou více? Navštivte web www.medou-humpolec.cz.

 

 

 

 

Doktor Kladivo podporuje klub extraligy žen ve stolním tenise

Doktor Kladivo podporuje špičkový klub extraligy žen ve stolním tenise a účastníka evropských pohárů. Úspěšný oddíl působí v Řeznovicích, Znojmě a Moravském Krumlově, kde probíhají domácí utkání. Mladý klub za dobu působení získal širokou členskou základnu i vydatnou diváckou podporu. Na konto si připsal významné sportovní výsledky. V roce 2017 získal titul vicemistra České republiky, v roce 2018 se týmu podařil postup do semifinále superligy. Doktor Kladivo je hrdý, že může napomoci výjimečnému sportovnímu klubu. Fanděte s námi MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov.

 

 

 

 

Fandímě basketbalovému týmu Tuři Svitavy

Doktor Kladivo podává sportovní výsledky jen v dílně, o to více sil vkládá do podpory sportovních klubů. Nářaďový specialista Doktor Kladivo je hrdým partnerem basketbalového týmu Tuři Svitavy. Podporujeme přímý tah na koš a odhodlání!

Historie týmu Tuři Svitavy se začala psát už v roce 1951, během let si svitavský basket vybudoval věrnou fanouškovskou základnu. Do sezóny 2011/2012 vstoupil klub s novým logem a názvem – symbol tura v názvu i znaku odkazuje na symbol města Svitavy. Fanděte s námi Turům Svitavy. 

 

 

 

OVLK - Ride to Magadan

Na motorce vyrazit do Mongolska? Že se vám to nepozdává a byl by to šílený nápad? 

Ondra Vlk si právě takovou, něco okolo 20 000 kilometrů dlouhou, cestu naplánoval. Vyrazil z jihočeských Chluman a během 72 dnů si splnil svoje sny a naoko šílený nápad proměnil v pohádkový příběh. Ondra ale nekončí, má v plánu další cesty a výpravy a Doktor Kladivo ho v nich rád podpoří. Fandíme Ondrovi na jeho dobrodružné cestě! Sledujte Ondru na Facebooku OVLK-Ride to Magadan