Pomáháme

Zastáváme pravidlo, že je důležité umět pomáhat. Pravidelně finančně podporujeme nestátní neziskovou organizaci Medou, která vznikla z iniciativy rodičů a přátel zdravotně znevýhodněných dětí a mladých lidí s cílem pomoci jim zapojit se do života běžné společnosti.

 

CDS Medou

Organizace Medou působí v Humpolci.  Činnost se odvíjí od poslání poskytovat kvalitní sociální službu s respektem a úctou k člověku. Zapojte se i vy a pomozte vytvořit prostředí, kde budou moci lidé se zdravotním postižením prožít plnohodnotný, důstojný a aktivní den s ostatními.

 

Chcete vědět o aktivitách CDS Medou více? Navštivte web www.medou-humpolec.cz.

 

 

 

 

Doktor Kladivo podporuje klub extraligy žen ve stolním tenise

 

Doktor Kladivo podporuje špičkový klub extraligy žen ve stolním tenise a účastníka evropských pohárů. Úspěšný oddíl působí v Řeznovicích, Znojmě a Moravském Krumlově, kde probíhají domácí utkání. Mladý klub za dobu působení získal širokou členskou základnu i vydatnou diváckou podporu. Na konto si připsal významné sportovní výsledky. V roce 2017 získal titul vicemistra České republiky, v roce 2018 se týmu podařil postup do semifinále superligy. Doktor Kladivo je hrdý, že může napomoci výjimečnému sportovnímu klubu. Fanděte s námi MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov.