800
23400 Kč

Zahradní vysavače a fukary

Listí se nehrabe, listí se vysává. Je pro vás každoroční uklízení listí z trávníku, chodníků a cest příliš namáhavé? Udržujte vaši zahradu krásnou a čistou bez námahy. Zahradní vysavače a fukary  se vyznačují lehkou manipulací a zvládnete s nimi snadno udržovat celý pozemek upravený. Ruční zahradní vysavač  je pomocník nejen při odklízení spadaného listí, ale i při úklidu zbytků posečené trávy, pilin, prachu nebo třeba i čerstvého zimního sněhu. U Doktora Kladiva naleznete i hromadu  příslušenství pro zahradní vysavače. Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky zahradních vysavačů Bosch, DeWalt, Gardena, Karcher, Makita, Metabo, Milwaukee a další.

Jak vybrat zahradní vysavač

Při výběru vysavače listí byste měli mít jasno v tom, zda budete chtít listí pouze vysávat nebo také sfoukávat fukarem na jednu hromadu

Zaměřte se na vyhovující způsob napájení a dostatečný výkon zahradního vysavače. Na výběr máte z motorů benzínových, elektrických či akumulátorových. Výkon by se pro pohodlnou práci měl pohybovat alespoň okolo 2,5 kW.

Pozornost věnujte také objemu sběrného koše, rychlosti proudění vzduchu, případně jeho minimálnímu průtoku.

Proč si pořídit zahradní fukar?

  • Díky integrované ostré hraně si jednoduše s fukarem poradíte i s mokrým listím a přilepenými nečistotami
  • Ergonomické provedení s dokonalým vyvážením zajistí práci bez únavy
  • Díky bajonetovému uzávěru pro nenáročnou úschovu můžete trubku fukaru jednoduše odejmout
  • Baterie vyniká dlouhou životností

zahradní fukar

Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky zahradních vysavačů Bosch, DeWalt, Gardena, Karcher, Makita, Metabo, Milwaukee a další.

➡️ Potřebujete poradit při výběru zahradního fukaru nebo vysavače?

Kontaktujte nás na e-mailu info@doktorkladivo.cz nebo na telefonu (+420) 910127562 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).