Platba a dodávka

DOPRAVA 

Doprava zboží po ČR

99 Kč Doručení zboží dopravcem na území ČR. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí. 

Doprava zboží Slovensko

179 Kč Doručení zboží dopravcem na území Slovenska. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí. 

Česká pošta - balík do ruky

120 Kč Doprava Českou poštou na vámi zvolenou adresu v rámci ČR. 

Česká pošta - balík na poštu

110 Kč Balík dopravce doručí na vámi zvolenou poštu v ČR. 

Osobní odběr Humpolec

 ZDARMA  Osobní odběr možný na adrese Masarykova 922, areál strojíren, Humpolec, 396 01. Platbu lze provést kartou online, bankovním převodem nebo osobně hotově či platební kartou na výdejně. Jak se k nám dostanete?

Geis 

500 až 1000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost zboží přesahuje 50 kg. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg stojí 500 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg  je cena dopravy 1000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území ČR.

Geis - Slovensko

1000 Kč až 2000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost  zboží přesahuje 50 kg. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg stojí 1000 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg  je cena dopravy 2000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území Slovenska. 

 

Doprava ZDARMA na území ČR při nákupu zboží z kategorie Spotřební materiál a Příslušenství nad 500 Kč s DPH nebo při nákupu nad 3500 Kč s DPH (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

Doprava ZDARMA na území Slovenska* při nákupu zboží z kategorie Spotřební materiál a Příslušenství nad 520 Kč s DPH nebo při nákupu nad 5200 Kč s DPH (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

*Ceny dopravy na území Slovenska se mohou lišit v závislosti na aktuálním kurzu Eura. 

 

PLATBA

Hotově či platební kartou na výdejně

 ZDARMA   Při osobním odběru na adrese Masarykova 922, areál strojíren, Humpolec, 396 01. Jak se k nám dostanete?

Dobírkou

39 Kč Platba objednávky po doručení. 

Online platba kartou

 ZDARMA   Online úhrada zboží platební kartou. 

Platba převodem

 ZDARMA  Platba převodem na účet. Připsání platby může trvat 1 až 3 pracovní dny. 

Na splátky

49 Kč

Nákup zboží na splátky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyřídíte celou žádost.