Platba a dodávka

DOPRAVA 

Doprava zboží po ČR

99 Kč Doručení zboží dopravcem na území ČR. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí. 

Doprava zboží Slovensko

179 Kč Doručení zboží dopravcem na území Slovenska. Z nabídky našich dopravců vybereme variantu nejrychlejšího doručení zboží. Po domluvě s kurýrem lze přizpůsobit termín a čas, kdy balík dorazí. 

Česká pošta - balík do ruky

120 Kč Doprava Českou poštou na vámi zvolenou adresu v rámci ČR. 

Česká pošta - balík na poštu

110 Kč Balík dopravce doručí na vámi zvolenou poštu v ČR. 

Osobní odběr Humpolec

 ZDARMA  Osobní odběr možný na adrese Masarykova 922, areál strojíren, Humpolec, 396 01. Platbu lze provést kartou online, bankovním převodem nebo platební kartou na výdejně. Jak se k nám dostanete?

Geis 

500 až 1000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost zboží přesahuje 50 kg. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg a zboží nadstandardních rozměrů* stojí 500 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg  je cena dopravy 1000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území ČR.

Geis - Slovensko

1000 Kč až 2000 Kč Doručení zboží dopravcem Geis je nutné vždy v případě, že hmotnost zboží přesahuje 50 kg nebo se jedná o zboží nadstandardních rozměrů*. Paletová přeprava u zboží nad 50 kg stojí 1000 Kč, při hmotnosti zboží nad 100 Kg  je cena dopravy 2000 Kč. Uvedené ceny platí pro doručení na území Slovenska. 

*Za nadstandardní rozměr se považuje zboží převyšující tyto hodnoty: 

  • Max. délka (nejdelší strana) je 175 cm
  • Max. obvodová délka (2x šířka + 2x výška + délka) je 300 cm

 

Doprava ZDARMA na území ČR při nákupu zboží z kategorie Spotřební materiál a Příslušenství nad 1000 Kč s DPH nebo při nákupu nad 4 900 Kč s DPH (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg nebo má nadstandardní rozměr a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

Doprava ZDARMA na území Slovenska při nákupu zboží z kategorie Spotřební materiál a Příslušenství nad 1000 Kč s DPH nebo při nákupu nad 4 900 Kč s DPH (s výjimkou zboží, jehož hmotnost přesahuje 50 kg nebo má nadstandardní rozměr a je nutné uplatnit paletovou přepravu prostřednictvím dopravce Geis).

 

 

PLATBA

Platební kartou na výdejně

 ZDARMA   Při osobním odběru na adrese Masarykova 922, areál strojíren, Humpolec, 396 01. Jak se k nám dostanete?

Dobírkou

39 Kč Platba objednávky po doručení. 

Online platba kartou

 ZDARMA   Online úhrada zboží platební kartou. 

Platba převodem

 ZDARMA  Platba převodem na účet. Připsání platby může trvat 1 až 3 pracovní dny. 

Na splátky

49 Kč

Nákup zboží na splátky. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit, kde vyřídíte celou žádost.