1600
186200 Kč
69 kg
184 kg

Vysokotlaké čističe s ohřevem

Vysokotlaké čističe s ohřevem (vapky nebo wapky s ohřevem) jsou mnohostrannými pomocníky při údržbě příjezdových cest, čištění trubek, kanalizací a mnohých dalších. Tlakové myčky se vyznačující mobilitou a vysokou čisticí silou. Zvládnou odstranit i díky ohřevu nečistoty za kratší čas a spotřebují méně vody než při práci s klasickou hadicí. Doktor Kladivo nabízí i méně efektivní vysokotlaké čističe bez ohřevu a bohatý sortiment příslušenství a čisticích prostředků. Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky vysokotlakých čističů Karcher, Makita a další vapky s ohřevem.

Vysokotlaké čističe s ohřevem vody, známé také jako "vapky", jsou účinným nástrojem pro čištění různých povrchů. Tyto zařízení kombinují vysokotlaký proud vody s možností ohřevu vody, což zvyšuje jejich účinnost při odstraňování nečistot, mastnoty a jiných obtížně odstranitelných látek.

Princip fungování těchto myček spočívá v tom, že voda je pod vysokým tlakem vyfukována z trysky, což umožňuje důkladné a efektivní čištění. Ohřev vody pak dále zlepšuje schopnost myčky rozpouštět a odstraňovat nečistoty. Tato kombinace je obzvláště účinná v průmyslových nebo komerčních aplikacích, kde je potřeba odstraňovat silné nečistoty nebo mastnotu.

Použití vysokotlakých čističů s ohřevem vody je široké. Jsou ideální pro čištění vozidel, stavebních strojů, fasád budov, teras, chodníků a dalších venkovních povrchů. Díky schopnosti pracovat s horkou vodou jsou tyto myčky také vhodné pro sanitaci a dezinfekci různých povrchů, což je zvláště důležité v období, kdy je potřeba dodržovat vysoké hygienické standardy.

Je však důležité dbát na správné používání těchto zařízení. Uživatelé by měli být obeznámeni s bezpečnostními opatřeními, jako je nošení ochranných brýlí a oděvů, a měli by se ujistit, že používají správný tlak a teplotu vody pro daný úkol. Navíc je důležité pravidelně udržovat a kontrolovat myčky, aby se předešlo poškození a zajištěna jejich dlouhodobá funkčnost.