200
5700 Kč

Čističe oken

Odstraňte šmouhy a nečistoty jediným tahem. Bateriové čističe oken neboli aku stěrky šetří čas i vynaložené úsilí, efektivně čistí, vysávají vodu a nezanechávají šmouhy. S elegancí umyjete a vyleštíte okna, díky nabídce příslušenství můžete dále rozšiřovat dovednosti okenních vysavačů. Při práci s okenními čističi doporučujeme užívat specializované saponáty na sklo, které znásobí výsledný efekt. Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky čističů oken Bosch, Karcher a další.

Oslnivý lesk jediným tahem

Čističe oken, aku stěrky neboli okenní vysavače odstraní jedním tahem špínu, vysají u vodu a zanechají okna čistá a beze šmouh. Práce s nimi je navíc ekonomická i ekologická, díky menší spotřebě vody šetříte vlastní peněženku a přírodu.

Dveře, sprchový kout i zrcadla

Pozor! Přestože se bavíme o okenních čističích, využijete jejich služby i jinde. Vyleštíte díky nim skleněné dveře, sprchové kouty, zrcadla, dlaždice, skleněné stoly a hladké povrchy obecně.

Kärcher VW 5 Premium

Kdo využije okenní čistič?

Okenní čističe šetří čas, což je výhodou, kterou v dnešní době ocení každý. Pokud bychom měli jmenovat konkrétní skupiny, doporučujeme jejich koupi především rodičům, majitelům domácích mazlíčků a starším lidem.

Otisky dětských prstíků i zvířecích čumáků zlikvidujete jediným pohybem. Starším lidem usnadní práci přídavná tyč, která prodlouží rukojeť. Trendem dnešní doby jsou interiéry s množstvím velkých oken, kde díky čističi zvládnete stejnou práci za výrazně kratší dobu.  Vysavač na okna doporučujeme všem, kteří se u mytí oken nechtějí trápit, ale bavit. Nejen, že se nezapotíte, ale dokonce si ani nenamočíte ruce. Pokud chcete zvýšit účinek, pořiďte si specializované čisticí prostředky na mytí oken. 

Jak pracovat s čističem oken?

Postup je jednoduchý: aku stěrku na okna nabijte, otřete rámy okna a pusťte se do práce. Postřikovač je buď dodáván v základním balení spolu se stěrkou, nebo ho lze dokoupit v rámci příslušenství. Okno nastříkejte, setřete a těšte se z naleštěné okenní tabule hned napoprvé.

Bosch GlassVac

Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky čističů oken Bosch, Karcher a další.

Proč koupit čistič oken u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce okenních čističů s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Nářadí, technika a materiály nás baví. Jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete radu při výběru čističe oken?

Kontaktujte nás na e-mailu info@doktorkladivo.cz nebo na telefonu (+420) 910127562 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).

 

Důležité parametry při výběru

Pokud víte, že čistič oken potřebujete, přinášíme několik rad týkajících se parametrů, na které je dobré se při výběru zaměřit.

  • Výdrž baterie

Standardní výdrž baterie se pohybuje okolo 30 až 40 minut na jedno nabití. Doba nabíjení je 2 až 3 hodiny. Někteří výrobci uvádí, že na jedno nabití umyjete až 20 oken, tak rychle se s okenními vysavači pracuje.

  • Váha a velikost nádobky

Volte takovou váhu, aby se vám s čističem pohodlně pracovalo. Berte v potaz, že s váhou souvisí i velikost nádobky. Zde platí, že čím je nádobka větší (a celková hmotnost stroje vyšší), tím méně jste nuceni vylévat vodu. Při výběru tedy promyslete, jak daleko byste museli odbíhat a jak často čistič využijete.

 

S prodlužovací sadou se dostanete do výšky bez použití štaflí. 

  • Šířka stěrky

Standardní šířka pro čištění klasických oken se pohybuje okolo 25 cm. Některé modely obsahují v základní sadě i úzkou stěrku vhodnou na menší okna či dveře, popřípadě se dá v rámci příslušenství dokoupit.

  • Přídavná tyč

Abyste se bez židle či schůdků dostali pohodlně do výšky, vyberte si model s přídavnou tyčí. Tyč ocení drobné ženy, jedinci se strachem z výšek i lidé, kteří trpí bolestí zad.

 

Čisticí a ošetřující prostředky Kärcher čistič skel 3v1 a koncentrovaný čistič skel