2100
117500 Kč

Parní čističe Karcher

Parní čističe Karcher a parní vysavače Karcher zajistí v celé domácnosti hygienickou čistotu. Parní čištění je založeno na principu rychlé přeměny studené vody v horkou páru, která je vytlačována z parního čističe. Vzniklá pára lehce odstraní nečistoty a mastnotu a je velmi šetrná k ošetřovaným povrchům. Pára vám usnadní život. Je přirozená a důkladná. Navíc vyzraje na každou nečistotu bez pomoci. Nepotřebujete chemické čisticí prostředky a jste šetrní k životnímu prostředí. Z jednoho litru vody vyrobí parní čistič Karcher okolo 1700 litrů páry, což je množství, které postačí na 20 minut úklidu. Za tuto dobu s parními stroji Karcher bez problému a námahy vyčistíte menší byt. Hygienickou čistotu ocení i alergici. Nezanechává žádné potenciálně alergenní usazeniny a nerozviřuje alergeny.

Jak vybrat parní čistič

Nejrozšířenější variantou je jednoduchý ruční parní čistič. Ten je co do rozměrů nejmenší a také se s ním lehce manipuluje. Pozitivem jsou nižší pořizovací náklady. Negativem je menší kapacita a s ní související kratší doba čištění. Je obvyklá i nižší efektivita při čištění rozsáhlých ploch. 

O něco málo větší jsou pojízdné parní čističe, které na první pohled připomínají vysavače. Jejich předností je velká kapacita a s ní spojený výkon. Čistit s tímto typem tak můžete i velké plochy, sedačky nebo koberce. 

Na tvrdé povrchy se hodí parní mop, který připomíná spíše tyčový vysavač. Použít parní mop můžete také na PVC, plovoucí a laminátové podlahy a dlažbu (mimo dřeva). 

Parní vysavače v sobě kombinují funkci klasického vysavače s vývojníkem páry, kterou jsou rozpuštěny odolné nečistoty. Ve srovnání s klasickým vysavačem je parní vysavač mnohem účinnější. Je ale poměrně neskladný a také dražší. 

Jak parní čistič funguje?

Princip parního čištění se zjednodušeně dá popsat na tlakovém hrnci. Napustíte vodu, pevně jej uzavřete a postavíte na plotnu. Voda v uzavřeném prostoru se začne ohřívat, až dojde k varu. A přesně v ten moment vzniká v kotlíku parního čističe pára.

Překvapí vás, při kolika pracích doma využijete páru.

Parní čištění odlahy

Šmahem odstraníte špínu z veškerých zapečetěných tvrdých podlah (tzn. podlah, kde je zabráněno průniku vlhkosti do podlahy). Parní mop se nahřeje během chvíle a spolehlivě odstraní 99,9 % bakterií zcela bez chemie. 

Parní čištění dlaždiček, varných desek, digestoří

Pára je univerzálně využitelná napříč domácností. Parním čističem spolehlivě vyčistíte dlaždičky, varnou desku i digestoř. 

Parní čištění koupelen

Dlaždičky v koupelně a sprchové kouty budou zářit čistotou. Parní čističe využijete u všech povrchů, které máte obvykle tendenci drhnout vlhkým hadříkem nebo mýdlovou vodou. 

Parní čištění oken a zrcadel

Otřete skla ruční hubicí s parní utěrkou. Poté napařte okenní hubici skleněné plochy a stáhněte gumovou stěrkou sraženou páru. Výsledek: Čistotou zářící okna. 

Parní čištění oblečení

Díky doplňkové trysce k péči o textil odtraníte žmolky, vlasy i pachy z oblíbených kousků oblečení. Nečekejte na návštěvu čistírny, oblečení si jednoduše oživíte parním čističem doma.

parní čistič

Proč koupit parní čistič u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce čističů s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Nářadí, technika a materiály nás baví. Jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru parního čističe povrchů?

Kontaktujte nás na e-mailu info@doktorkladivo.cz nebo na telefonu (+420) 910127562 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).