2100
12100 Kč
0 kg
17 kg

Vodárny Fieldmann

Vybere si z vodáren Fieldmann, které vám nabízíme jako autorizovaný prodejce. Vodárna Fieldmann nachází využití všude tam, kde chybí trvalý přísun pitné vody z vodovodního řádu. Plně automatická domácí vodárna je jednoduchým a nejpoužívanějším řešením, pokud potřebujete vodu pro každodenní potřebu do vašeho rodinného domu, na chalupu nebo na chatu. Instalací domácí vodárny Fieldmann si zajistíte nejen trvalé zásobování domácnosti vodou, ale třeba i zavlažování zahrady. Pro ještě lehčí práci nabízíme specializované Fieldmann příslušenství pro vodárny. Zastupujeme autorizovaně oblíbené značky vodáren Gardena, Metabo a další.

Vodárna je moderní a účinné řešení pro získávání čisté vody přímo do vaší domácnosti nebo firmy k různému využití. Jak a proč si koupit domácí vodárnu, jaké je jejich praktické využití doma?

Proč koupit vodárnu?

Vodárna je výhodná zejména v situacích, kdy je voda z vodovodu nízké kvality, nebo kdy neexistuje možnost napojení na vodovodní síť. Připadně chcete vodu použít jako doplněk k vodě z vodovodu. Umožňuje úsporu nákladů na vodné a stočné a je šetrná k životnímu prostředí.

Jak vybrat správnou domácí vodárnu

Při výběru domácí vodárny zvažte následující hlediska:

  • Výkon: Zvažte, kolik vody potřebujete a jaký je výkon vodárny potřebný pro využití.
  • Filtrace: Zvažte, zda vodárna obsahuje filtrační systém, který zajistí, že voda je čistá.
  • Materiál: Zvažte, z jakého materiálu by měla být vaše vodárna vyrobena.

Praktické využití domácí vodárny

Domácí vodárna může být využívána pro různé účely v domácnosti jako je pitná voda, sprchování, splachování záchodu, mytí nádobí a praní prádla. Díky tomu, že je voda z vodárny čistá, může být používána i pro zavlažování zahrady. Domácí vodárny jsou také často používány v chatách a chalupách, kde neexistuje napojení na vodovodní síť.

 

Proč koupit domácí vodárnu u nás?

  • ✔ Jsme autorizovaný prodejce vodáren s garancí kvality a původu zboží.
  • ✔ Nářadí, technika a materiály nás baví. Jsme profesionálové v každém ohledu.
  • ✔ Poskytujeme našim zákazníkům profesionální technickou podporu a poradenství.
  • ✔ Přinášíme možnost využít prodloužené záruky přímo u dodavatele.
  • ✔ Máme dlouhodobě vynikající hodnocení od zákazníků v Heurece i Zbozi.cz.

➡️ Potřebujete poradit při výběru vodárny?

Kontaktujte nás na e-mailu info@doktorkladivo.cz nebo na telefonu (+420) 910127562 (zpoplatněno dle běžných cen vašeho tarifu).