800
44100 Kč
0 cm
0 cm
0 kg
2 kg

Aku nůžky DeWalt

Stříhání plechů i větví na stromech? Doktor Kladivo nabízí akumulátorové nůžky DeWalt pro práci v dílně i na zahradě. Aku verze má oproti elektrickým nůžkám DeWalt výhodu práce bez omezení na jakémkoli místě. Nejste závislí na dosahu elektrické zásuvky a nepřekáží vám kabel. Vyberte si aku nůžky na plech nebo aku zahradnické nůžky DeWalt a dopřejte si pohodlí při práci. U Doktora Kladiva najdete i příslušenství pro akumulátorové nářadí. Jsme autorizovaní prodejci oblíbených značek AKU nůžek Bosch, DeWalt, Gardena, Karcher, Makita, Metabo, Milwaukee, Extol a dalších.

Jak vybrat AKU nůžky?

Předtím, než si koupíte aku nůžky, musíte si uvědomit, jaké úkoly budete s nimi řešit. Pokud máte v plánu stříhat jen tenké větvičky, budou stačit nůžky s menšími noži. Pokud však plánujete stříhat tlustší větve, vyberte si aku nůžky s většími noži.

Výkon baterie je velmi důležitým faktorem při výběru aku nůžek. Pokud máte v plánu používat nůžky na delší dobu, vybírejte aku nůžky s vysokou kapacitou baterie. Pokud však plánujete používat nůžky jen občas, nižší kapacita baterie vám postačí.

Hmotnost a ergonomie jsou také důležitými faktory při výběru aku nůžek. Vyberte si nůžky, které jsou pro vás pohodlné a neunavují vás při používání. Pokud máte v plánu stříhat na větší ploše, budou pro vás lehké lepší volbou.