1600
33500 Kč
1 kg
4 kg

Aku vrtací kladiva Metabo

Akumulátorová vrtací kladiva Metabo se vizuálně podobají vrtačce s příklepem.  Liší se ale vyšším výkonem a rychlostí, proto je doporučujeme i při profesionální práci řemeslníků. Díky aku provedení kladiva Metabo pracujete pohodlně i na těžko přístupných místech, nepotřebujete dosah elektrického proudu. Doktor Kladivo nabízí i klasická elektrická vrtací kladiva, materiál pro vrtání a příslušenství pro aku nářadí. Jsme autorizovaní prodejci oblíbených značek AKU vrtacích kladiv Bosch, DeWalt, Makita, Metabo, Milwaukee a dalších.

AKU vrtací kladiva jsou oblíbeným nástrojem pro různé druhy stavebních a rekonstrukčních prací. Díky svému bezkabelovému designu jsou vysoce mobilní a pohodlné pro práci v terénu nebo na místech bez přístupu k elektrické síti.

Hlavním účelem těchto nástrojů je vrtání do tvrdých materiálů jako je beton, cihla nebo kámen. Mají vysokou účinnost díky kombinaci rotačního a příklepového pohybu, který umožňuje prorazit i velmi odolné materiály.

Při výběru AKU vrtacího kladiva je důležité brát v úvahu kapacitu baterie a výkon motoru. Vyšší kapacita baterie znamená delší dobu práce na jedno nabití, zatímco silnější motor zvyšuje efektivitu vrtání.

AKU vrtací kladiva se mohou lišit ve velikosti, hmotnosti a dalších funkcích, jako je nastavení rychlosti nebo reverzní funkce, která umožňuje vytažení zaseknutého vrtáku.

Vhodný výběr a správné použití tohoto nástroje výrazně usnadňuje práci a zvyšuje produktivitu při stavebních a renovačních pracích.