Akumulátorová prořezávací pila Metabo MS 18 LTX 15

V dnešní době se stále více lidí věnuje péči o svou zahradu. K prořezávání stromů, keřů a zeleně potřebuje každý správný zahradník spolehlivý nástroj, který nejenže zvládne práci rychle, ale také bude dostatečně bezpečný. V tomto článku vám představíme šikovnou a bezpečnou akumulátorovou prořezávací pilu Metabo MS 18 LTX 15 AKU , která je ideálním pomocníkem pro profesionální zahradníky i amatéry.


Fotografie: Metabo Akumulátorová prořezávací pila MS 18 LTX 15


Praktické funkce

Akumulátorová prořezávací pila je vybavena několika skvělými funkcemi, které z ní dělají nezbytný nástroj pro práci v zahradě. S kombinací teleskopické tyče MS ji můžete snadno použít jako prořezávač na špatně dostupných místech v koruně stromu, což oceníte při nutnosti řezu i v těch nejvyšších místech. Nemusíte se bát, že vám při delší práci upadnou ruce. Tyč je ultralehká, protože je vyrobena ze skleněných vláken. Stabilní násuvné spojení s přídavným zajišťovacím šroubem zajistí nejvyšší komfort při práci. Určitě oceníte i celkovou délku od 120 do 180cm.

Vysoký výkon

Jednou z klíčových vlastností pily je konstantně vysoká rychlost řetězu i při zatížení. To znamená, že můžete rychle postupovat při řezání bez obav o výkon nástroje. Akumulátorový článek Li-Power 18 V/2,0 Ah umožňuje až 60 výkonných řezů do tvrdého dřeva o průměru 80 mm na jedno nabití, což je impozantní výkon, který vám ušetří spoustu času.


Fotografie: Metabo Akumulátorová prořezávací pila MS 18 LTX 15


Bezpečnost na prvním místě

Při práci s jakýmkoli nástrojem je bezpečnost zásadní. Akumulátorová prořezávací pila Metabo MS 18 LTX 15 AKU byla navržena s ohledem na bezpečnost uživatele. Je vybavena ochranným krytem, ochranou rukojetí a bezpečnostním spínačem proti nechtěnému spuštění. To znamená, že můžete pracovat s jistotou, že nástroj bude reagovat pouze na vaše pokyny.

Kromě toho má tato pila také minimální zpětný ráz řetězu, což zajišťuje snadné a bezpečné řezy a minimalizuje vibrace. Pogumované úchopové plochy umožňují snadnou manipulaci a pohodlné držení nástroje, což zvyšuje kontrolu nad prací.


Fotografie: Metabo Akumulátorová prořezávací pila MS 18 LTX 15


Jednoduchá údržba a výměna dílů

Prořezávací pila je navržena také s ohledem na jednoduchou údržbu. Rychloupínací uzávěr a napínací nástroj jsou uloženy na krytu, což umožňuje snadnou výměnu a napnutí pilového řetězu. To vám ušetří čas a usnadní údržbu nástroje.


Fotografie: Metabo Akumulátorová prořezávací pila MS 18 LTX 15


Univerzální kompatibilita

V neposlední řadě je prořezávací pila součástí systému akumulátorů CAS (Cordless Alliance System), což znamená, že ji lze kombinovat se všemi 18V akumulátory a nabíječkami značek CAS. To vám dává možnost flexibilně pracovat s různými nástroji a nezávisle volit své vybavení podle potřeby.


Fotografie: CAS systém baterií


Celkově lze říci, že tato šikovná a bezpečná akumulátorová prořezávací pila je ideálním společníkem pro zahradníky a zahrádkáře, kteří hledají spolehlivý nástroj pro práci s dřevem a zelení. S vysokým výkonem, bezpečnostními funkcemi a jednoduchou údržbou se stane nepostradatelným nástrojem ve vaší zahradě.


Fotografie: Metabo Akumulátorová prořezávací pila MS 18 LTX 15
 

Potřebujete poradit při výběru elektrického nářadí? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

 

Všechny novinky

Související produkty