Pracovní světla Scangrip

Inovace, pokročilé technologie a zvýšený stupeň funkčnosti. To jsou atributy produktů dánské značky Scangrip. Historie značky Scangrip začíná již v roce 1906 v Dánsku. Příběh značky zaznamenává působivou proměnu řemeslného umění. Pozoruhodný Valdemar Jensen založil malý podnik a proměnil lokálního výrobce v předního dodavatele inovativních LED pracovních světel pro profesionály. Scangrip poskytuje nejsilnější a nejkomplexnější řadu LED pracovních světel, které vynikají extrémní výkonností, odolností a funkčností. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly uživatelským potřebám nejnáročnějších profesionálních uživatelů.

Fotografie: Reflektor NOVA 10 CAS 

Hvad er din opgave? Ne, to si Doktor Kladivo nepopletl písmenka na klávesnici. Takto vypadá v psané dánštině jedno z hlavních mot této dánské značky, jejíž překlad do češtiny by byl: Jaká je tvoje výzva? Pro Scangrip je to jednoznačně zlepšení vašeho pracovního dne za pomocí nejlepších pracovních světel s extra jasem a vysokou pracovní dobou. Historii již nechme stranou a pojďme objevit produkty Scangrip.

1. Čelovky:

Nejuniverzálnější svítilna. Využití čelovek je široké. Jsou skvělé nejen jako pracovní parťáci, ale i ke kempování nebo večer do postele ke knížce. Pestrost účelů, ke kterým můžete čelovky používat je nepřeberná.

Čelovka night view 03.5438

Tento typ dobíjecí čelovky je vhodný na práci v noci. Disponuje bílým a červeným světlem. Výhodou červeného světla je, že ve tmě nevystavuje sítnici nadměrnému osvícení a oči zůstávají přizpůsobené tmě, tudíž zachovává noční vidění lidského oka. Čelovka je vybavena nejnovější technologií COB LED, díky níž svítilna šíří rovnoměrné světlo a osvětluje celé zorné pole. Otáčení hlavy již není potřeba. Vychytávkou čelovky night view je zapínání či vypínání mávnutím ruky i v případě, že máte na rukou rukavice.

Fotografie: Čelovka night view značky Scangrip

Podtrženo, sečteno, proč si pořídit čelovku night view?

✔️Navržena pro práci v tmavém prostředí: možnost přepínání mezi bílým a červeným světlem

✔️Flexibilita: bezdotykový senzor pro vypínání a zapínání

✔️Prachotěsná a vodotěsná: zvládne drsné venkovní podmínky, díky stupni krytí IP65

2. Ruční svítilny:

Ruční svítilny patří mezi nepostradatelné pomocníky nejen profesionálů, ale každého, kdo občas po setmění vyrazí z domu. Myslivci je mohou využívat na dohledávání zvěře, rybáři si s ní mohou posvítit na svůj úlovek, dobrodruzi na cestu.

Svítilna MINIFORM 03.5404

Multifunkční a kompaktní s bodovým světlem poskytující světelný tok až 200 lumenů. Svítilna je dobíjecí a poskytuje zcela rovnoměrné osvětlení. Perfektně padne do ruky, díky ultratenkému designu. Svítilnu můžete mít vždy po ruce, jelikož se bez problémů vejde do kapsy. Flexibilitu svítilny zajišťuje možnost nastavení světelného výkonu do dvou úrovní, a to buď na 50 % nebo na 100 %, čímž je možné světlo přizpůsobit konkrétnímu pracovnímu úkolu. Jednoznačným benefitem je i vestavěný magnetický držák ve spodní části svítilny, závěsný hák a flexibilní hlava, kterou lze naklápět až o 180 stupňů.

Fotografie: Ruční svítilna MINIFORM Scangrip

Suma sumárum. proč si pořídit svítilnu MINIFORM

✔️Světelný pásek COB LED: výkonné a zcela rovnoměrné osvětlení pracovního místa

✔️Lehká a kompaktní: skvěle padne do ruky, díky ergonomickému designu.

✔️Dvoustupňové ovládání: čímž si uživatel může zvolit ideální světlo pro konkrétní úkol. Svítilna zvládne pracovat až 6 hodin na jedno nabití.

✔️Vodotěsná: svítilna není žádná bábovka, poradí si i s nepřízní počasí, díky stupni krytí IP65. Zvládne i mrazíky či letní horka. Výrobce uvádí rozsah pracovních teploty od -10 až do 40 stupňů.

✔️Praktická: pomocí vestavěných magnetů a závěsného háku můžete svítilnu pohodlně připevnit téměř kdekoliv. Flexibilitu navíc zajistí i naklápěcí hlava.

3. Reflektory:

Reflektor už je kousek, který nenajdete v každé dílně. Nejčastěji ho používají profesionálové na osvícení většího pracovního prostoru, například v automobilních dílnách, na venkovních stavbách, ale své místo si určitě najde i u nadšených kutilů, kteří pracují do pozdních večerních hodin. Ať už doma ve své dílně či venku.

Reflektor NOVA R 03.5456

Extrémně vysoký světelný tok, vylepšená baterie a delší provozní doba, to je oblíbený reflektor NOVA R.  Oproti předchozí verzi je tento reflektor vylepšen z 1500 lumenů na 2000 lumenů, díky, čemuž uživateli poskytuje ještě více světla. Vylepšená kapacita baterie zdvojnásobila pracovní dobu reflektoru až na 20 hodin. Svítilna disponuje i stmívačem, díky němuž lze nastavit světlo do pěti různých stupňů. Samozřejmostí je i skvělá ergonomie a integrované magenty pro flexibilní montáž.  Reflektor lze taktéž polohovat a tím dosáhnout požadovaného úhlu osvětlení. Reflektor NOVA R je kompatibilní se se stativy TRIPOD a držáky SCAFFOLDING BRACKET. A nejlepší vychytávky na konec. Vestavěná powerbanka a USB zásuvka pro nabíjení mobilních zařízení jsou pomyslnou třešničkou na reflektoru NOVA R dánské značky Scangrip.

Fotograife: Reflektor NOVA R scangrip

Potřebujete poradit při výběru svítilen scangrip? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty