Děrovky Bosch třídy EXPERT

Revoluční děrovky Bosch třídy EXPERT určené pro rázové utahováky otevírají nový rozměr výkonu. Při vrtání odolných materiálů předčí běžné děrovky svou až 50krát delší životností. Proč se tedy na ně nekouknout zblízka?


Fotografie: Děrovky Bosch pro rázové utahováky

 

Děrovky Expert Tough Material

Děrovky určené pro vrtání do dřeva s kovem, cihel, měkkých dlaždic, plechů z nerezové oceli a plastů. 


Fotografie: Děrovky Bosch EXPERT Tough Material pro rázové utahováky

Děrovka EXPERT Tough Material od společnosti Bosch disponuje karbidovými zuby, které prokazují mimořádnou odolnost vůči tvrdým materiálům, jako je například kov. Pokud se tato děrovka ocitne v kontaktu s kaleným hřebíkem či šroubem, na rozdíl od jiných děrovek, nezpomaluje. Namísto toho překážku elegantně prořeže a umožňuje tak pokračovat v činnosti bez zbytečných zádrhelů. 


Fotografie: Děrovka Bosch Tough Material

Tyto děrovky nabízejí výjimečně dlouhou životnost. To je dosaženo díky inovativní Bosch Carbide Technology, která zajišťuje vysokou odolnost. Každý zub děrovek z jemného ale zároveň tvrdého karbidu je broušen individuálně. Děrovky jsou navrženy s drážkami, které zlepšují viditelnost během práce a usnadňují odstranění odvrtaného materiálu. Jsou kompatibilní se systémem beznástrojového upínání Bosch Power Change Plus, což zaručuje robustnost a přesnost.
 

Děrovky Expert Sheet Metal

S touto řadou můžete vrtat do plechů z nerezové oceli a ocelových plechů.


Fotografie: Děrovky Bosch Expert Sheet Metal pro rázové utahováky

Vytváření otvorů do ocelových plechů se od práce s jinými materiály podstatně odlišuje. V průmyslovém prostředí či při práci na vozidlech je požadována nekompromisní preciznost, a to i přesto, že materiál je zároveň tvrdý a tradiční bimetalové děrovky se tím pádem poškozují. Děrovka Expert Sheet Metal přináší elegantní řešení pro všechny tyto výzvy, a to v jednom prvotřídním nástroji.


Fotografie: Děrovka Bosch Expert Sheet Metal

Tato děrovka exceluje v mimořádně dlouhé životnosti při vrtání otvorů do nerezové oceli. Její vynikající odolnost je zajištěna díky inovativní Bosch Carbide Technology. Každý zub z jemného a pevného karbidu je individuálně broušen. Jednodílná konstrukce z jednoho kusu kovu zajišťuje dokonalou stabilitu během použití. Tato děrovka je také plně kompatibilní s beznástrojovým upínacím systémem Bosch Power Change Plus, což garantuje nejen robustnost, ale také vysokou přesnost. 
 

Děrovky Expert Construction Material

Určené pro měkké dřevo, dřevotřísku, cihly, měkké dlaždice, kompozitní plasty GFK, CFK.


Fotografie: Děrovka Bosch Expert Construction Material pro rázové utahováky

Vrtání otvorů do cihel, měkkých dlaždic a sádrokartonu má klíčový význam pro instalatéry a elektrikáře, a to bez ohledu na to, zda se nachází na staveništi nebo při renovacích. Avšak tato úloha je náročná, neboť jen málo děrovek je schopno efektivně zvládnout kombinaci různých a často houževnatých stavebních materiálů. Mezi výjimky se však řadí děrovka Expert Construction Material

Děrovka Bosch EXPERT Construction Material je nejen mimořádně odolná, ale také nesmírně užitečná díky své všestrannosti. A díky své dlouhé životnosti přináší profesionálům značnou praktickou hodnotu.


Fotografie: Děrovka Bosch Expert Construction Material

Tato děrovka nabízí dlouhou životnost při vrtání otvorů do cihel a dřevotřískových desek. Její výjimečná odolnost je zajištěna díky využití Bosch Carbide Technology. Zuby děrovky jsou jednotlivě broušeny z jemného a tvrdého karbidu, což zaručuje efektivní výkon. Pro usnadnění práce jsou na děrovce také umístěny velké drážky, které slouží k efektivnímu odsávání odpadu. Navíc tato děrovka podporuje beznástrojový upínací systém Bosch Power Change Plus, což zaručuje robustnost a přesnost během celého procesu.


Fotografie: Děrovky Bosch Expert

Děrovky mají ve světě stavebnictví a řemesel klíčové místo, ať už jde o tvorbu otvorů do různých materiálů nebo práci na stavbě. Vývoj nových technologií a materiálů vede ke stále větší potřebě výkonnějších a odolnějších nástrojů. Právě v tomto kontextu se uplatňují inovativní děrovky, jako jsou děrovky EXPERT od Bosch, které s přehledem zvládají i ty nejnáročnější úkoly v odolných materiálech.
 

Potřebujete poradit při výběru spotřebního materiálu? Kontaktujte Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s tipy na konkrétní produkty.

Všechny novinky

Související produkty