Garden Pump 18V-2000 – udržitelně, snadno, rychle

GardenPump 18V-2000 : Ekologické akumulátorové čerpadlo pro efektivní zalévání zahrady s dešťovou vodou. Snadná instalace, univerzální design, kompatibilita s akumulátory z POWER FOR ALL.

Fotografie: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000

 

Zatímco si mnozí užívají horké letní dny, pro rostliny jsou vlny veder při nesprávné péči skutečným utrpením. Doktor Kladivo přináší tip pro snadné zajištění dostatečné vláhy pro vaši zahradu. Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000 zaleje vegetaci v dosahu až 25 metrů a díky AKU provedení ho využijete i v místech mimo dosah elektrické sítě. Jaké vychytané funkce si Bosch pro uživatele čerpadla připravil?

Čerpadlo Garden Pump 18V-2000 je vhodné na širokou škálu otevřených nádrží na dešťovou vodu, dokonce i těch s ochranným víkem, nebo těch opravdu velkých. Díky 2,5m kabelu a 2,5m hadici je čerpadlo na dešťovou vodu vhodné do nádrží s hloubkou až 1,8m!

Samozřejmostí dodávky je nástavec, který lze umístit na zeď, nebo jednoduše zavěsit přímo na nádrž. Pak už jen stačí čerpadlo na dešťovou vodu do nádrže ponořit, připojit zahradní hadici o délce až 25 m a vybranou stříkací pistolí začít zalévat. Jak snadné…

Jemná síť filtru chrání čerpadlo před usazeninami a poškozením a velká boční plocha zase maximalizuje proud vody čerpadla. Čerpadlo skutečně dokáže vyvinout silný proud a rozprašování, díky čemuž dosáhnete na těžko přístupné rostliny. Nebo sílu čerpadla můžete využít i pro lehké čistící práce na vaší zahrádce.

Fotografie: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000
 

Co byste od závlahy ještě potřebovali? Aby fungovala automaticky a pravidelně! V tom vám pomůže integrovaná funkce časovače. Pro naprogramování doby a délky zavlažování už nemusíte přikupovat externí zavlažovací počítač, úplně jednoduše si nastavíte potřebné časy přímo na čerpadle a na pravidelnou péči o trávník, nebo zeleninovou zahradu můžete od té chvíle klidně zapomenout. Čerpadlo Garden Pump 18V-2000 bude odteď pracovat za vás.

Čerpadlo je navíc opatřeno bezpečnostním zámkem umístěným na držáku na zeď. Tím máte zajištěno, že minimalizujete riziko odcizení, pokud budete čerpadlo využívat na vzdálené zahradě či chatě. S přiloženým šroubem a vodícím zámkem je zabezpečení nářadí velice pohodlné.

Fotografie: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000
 

A aby nedošlo k neúmyslnému vypuštění nádrže, přípojka proti přečerpání po vypnutí čerpadla do vypouštěcí hadice automaticky natáhne vzduch. Zase o starost méně!

Toto čerpadlo využívá akumulátorový systém POWER FOR ALL od firmy Bosch. Rychlé a snadné přechody mezi jednotlivými zařízeními s akumulátorem 18V POWER FOR ALL od firmy Bosch a pro ještě větší flexibilitu akumulátor sedí i na nářadí od partnerů se systémem POWER FOR ALL.

Technické parametry:

Napětí akumulátoru 18,0 V
Kompatibilita akumulátoru 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Doporučené baterie >= 2,0 Ah
Kapacita akumulátoru 2.5 Ah
Doba nabíjení, max. 120 min
Doba chodu, max. 30 min
Průtok, max. 33.3 l/min
Délka připojovací hadice 2.5 m
Funkce timeru Ano
Max. hloubka nádrže 1.80 m
Rozměry nářadí (D x Š x V) 130 x 110 x 200 mm
Hmotnost 2,2 kg

V balení naleznete všechno potřebné pro okamžité použití. Kromě samotného čerpadla Garden Pump 18V-2000 obsahuje dodávka také akumulátor 18V 2,5 Ah, kontrolní jednotku akumulátoru, nabíječku AL 1810 CV, nástavec na nádrž, nástavec na zeď, připojovací hadici o délce 2,5 metru a vedení hadice.

Fotografie: Akumulátorové čerpadlo Garden Pump 18V-2000


Potřebujete poradit při výběru zahradní techniky? Kontaktujte Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s tipy na konkrétní produkty.

Všechny novinky

Související produkty