Horké růžové novinky z České Lípy

S novinkami z České Lípy se letos doslova roztrhl pytel. Začátkem dubna Narex představil celou novou produktovou řadu nesoucí název Camouflage, která vzbudila u zákazníků Doktora Kladiva poměrně vysoký zájem. V České Lípě se však nezahálelo a s pomalu přicházejícím podzimem přišly mezi již ozkoušené stroje i ty nové, které rozhodně mají co nabídnout.

Fotografie: Nové Hybro AS 37 v růžové barvě

Jedním z nejznámějších produktů z českolipské dílny je určitě akumulátorový hybridní šroubovák. Avšak kdo by to byl čekal, že se jednoho dne dočkají i zručné ženy s citem pro design. Tzv. hybro dostalo nový kabát, a to rovnou růžový. Ano, čtete správně. Nové Hybro je oděno do decentně růžového kabátu, aniž by však přišlo o své technické dovednosti. Za předpokladu, že máte doma kutilsky zdatnou ženu a chcete jí udělat radost praktickým dárkem, s akumulátorovým hybridním šroubovákem AS 37 Hybro Lady byste mohli uhodit hřebík na hlavičku.

Fotografie: Ukázka nového Hybra Lady v praxi

V čem šroubovák Hybro AS 37 Lady vyniká? Mimořádnou kompaktností a ergonomický propracovaným designem, díky čemuž je šroubovák skladný a jednoduše ovladatelný. Narex neopomněl šroubovák vybavit i automatickým LED pracovním světlem, které ulehčí práci v temných zákoutích bytu či dílny. Hybro Lady sice díky své trendy barvě působí jemně, ale je to silák. Manuálně šroubovat s ním zvládnete až do 10 Nm. Výhodou integrovaného akumulátoru je, že odpadá dřina s hledáním kompatibilního akumulátoru. Hybro disponuje nabíjecím portem Micro USB a nabíječka je elektronicky řízená a naleznete ji v součástí dodávky.

Technické parametry akumulátorového šroubováku Hybro AS 37 Lady:

Napájecí napětí: 3,6 V
Kapacita akumulátoru: 0,85 Ah
Nabíjecí čas akumulátoru: cca 45 min
Max. průměr vrutu do dřeva: 4,5 (2,5 - elektrický) mm
Otáčky naprázdno: 280/min
Max. krouticí moment: 3/10 Nm
Hmotnost: 0,14 Kg

Šroubovák Hybro s akumulátorovým pohonem má rozhodně co nabídnout a jistojistě si najde svoje uplatnění v každé domácnosti. Skládání nábytku nebo jeho rozložení bude hračka. Tohoto malého, ale šikovného pomocníka můžete využít i kreativněji. Utáhne šroubky na dětských odrážedlech, pomůže i při sestavování vláčků třeba ze stavebnice Merkur nebo pomůže vyměnit kolečka u kolečkových bruslí. Součástí balení je i osmi dílná sada bitů, jeden prodloužený bit a držák bitů. Pokud jste však náročný uživatel či uživatelka, můžete si vybrat ze široké škály doporučeného příslušenství. Velmi oblíbené jsou sady šroubovacích bitů SUPER LOCK, které jsou pečlivě uložený v plastové krabičce. Užijte si unikátní propojení principů elektrického a manuálního šroubování s akumulátorovým šroubovákem Narex Hybro Lady.

Fotografie: Hybro Lady v růžové barvě v blistru

Potřebujete poradit při výběru akumulátorového nářadí? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty