Kutilské stylovky nejen pod stromeček

Rok se s rokem sešel a čas Vánoc se opět pomalu přibližuje. Pro ty z Vás, kteří máte rádi připravené dárky v dostatečném předstihu, Doktor Kladivo vybral 3 produkty, které zajisté potěší všechny kutily. Není totiž větší radosti než nové drobnosti do dílny. Nemusíte investovat vysoké částky, abyste rozzářili kutilovi oči. Vsaďte na praktičnost a oblíbenou značku.

1) Sportovní batoh Metabo

Pro zaryté fanoušky výrobce Metabo Doktor Kladivo doporučuje sportovní batoh s logem značky. Díky němu váš kutil může prezentovat svoji lásku a oddanost nejen ke své oblíbené značce, ale i k poctivé kutilské práci. Možnostem využití se meze nakladou. Unese svačinku na výlety či do práce, skvělým parťákem bude i na kolo či brusle. Nebo jen tak do města. Výhodou sportovního batohu Metabo je jeho skladnost. Proto je ideálním pomocníkem při všech očekávaných, ale i neočekávaných výzvách.

Fotografie: Sportovní batoh Metabo

2) Taška na nářadí Bosch

Doktor Kladivo otevřeně přiznává, že tuto brašnu vlastní a prakticky využívá více než polovina celého kladiváckého týmu. Cenově přívětivá, designově líbivá a především praktická. Taška pojme značné množství nářadí. Poradí si s akumulátorovým i síťovým nářadím či příslušenstvím. Jednoduše se zapíná pomocí zipu. Navíc i něco vydrží, jelikož je vyrobena z materiálu odolnému vůči protržení. V případě, že váš kutil patří spíše mezi kutily domácí a své nářadí má raději v bezpečí domova, brašnu může využít třeba do fitka. Boty a zpocené oblečení ji nesmrdí. Ráda se však projede i vlakem nebo přespí na chatě.

Fotografie: Taška na nářadí Bosch

3) Brašna s kapsami a opaskem od Makity

Třetí tip na dárek pod stromeček ocení zejména opravdoví dříči, co se nebojí výšek a práce s ručním nářadím je jejich denní chléb. Mít vše po ruce je základ nejen každého úspěšného projektu, ale i úspory času. Opasek se třemi sáčky vydrží i nejtěžší pracovní podmínky, jelikož tašky jsou vyrobeny z odolného a pevného materiálu. Navíc držák je možno namontovat i na ramenní popruh.  Výrobce vyladil brašnu do posledního detailu. Nejen co se funkčnosti týče, ale i designově. Proto má brašna spoustu místa pro uložení různých nástrojů. Každý bude mít své místo. Hřebíky, kladivo, šroubováky nebo svinovací metr. Brašna s opaskem je stylová libůstka, která jednoznačně potěší každého, kdo miluje kutilskou či řemeslnou práci.

Fotografie: Brašna s opaskem od Makity

Potřebujete poradit při výběru dárků pro své nejbližší? Kontaktuje Doktora Kladiva prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

Všechny novinky

Související produkty