Hasák a instalatérské kleště KNIPEX Cobra® XS, novinka

„Já jsem malej, ale šikovnej!“ Kdo by neznal tuhle hlášku z české pohádky Princezna ze mlejna. Přesně tak by se daly označit i nové instalatérské kleště Cobra® XS německé značky Knipex.

V roce 2020 KNIPEX přišel s novým přírůstkem do rodiny kleští Cobra®, a to pod označením Cobra® XS. Jedná se o kleště o rozměrech pouhých 100 mm a primárně jsou určeny na vodní čerpadla, Díky svým minimalistických rozměrům jsou vhodné do kapsy, brašny anebo třeba i do kabelky, popřípadě i jako palubní nářadí na kole nebo motorce

Fotografie: nové instalatérské kleště  Cobra® XS

Hasák a instalatérské kleště v jednom s možností 11 nastavitelných pozic, hmotností 62 g a rukojetí s hrubým povrchem. Kleště jsou kompaktní s velmi úzkou hlavou, dále jsou vysoce odolné vůči opotřebení a chrání prsty před skřípnutím. Průvlečný šroub se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností, a to díky dvojitému vedení. Úchopové plochy jsou vybaveny speciálně tvrzenými zuby. Taktéž jsou kleště samosvorné na trubkách a maticích, čímž nedochází ke sklouzávání na sevřené částí a zároveň se tím snižuje množství vynaložené síly.

Fotografie: nové minimalistické instalatérské kleště Cobra® XS

Poznejte nezamětilnou kvalitu z německého Solingenu v podobě tohoto malého, ale šikovného pomocníka.

Pokud potřebujete poradit při výběru ručního, elektrického či akumulátorového nářadí,  můžete kontaktovat naši technickou podporu prostřednictvím e-mailu technickedotazy@doktorkladivo.cz a my vám rádi poradíme s výběrem.

 

 

Všechny novinky

Související produkty