Novinky Metabo 2019

Co nového přibylo u Doktora Kladiva? Počátkem roku 2019 zveřejnila aku nářaďové novinky firma Metabo, jeden z tradičních výrobců elektrického nářadí proslulého životností, silou a spolehlivostí. Vybrali jsme 7 novinek, které nesmí chybět v dílně správného kutila.

 

1. Aku vrtací šroubovák PowerMaxx BS 12 BL Q

Kratší. Silnější. Bez uhlíků.

Aku vrtací šroubovák PowerMaxx BS 12 BL Q vyniká krátkým provedením, díky kterému bude práce s ním snadná i ve stísněných prostorech. Bezuhlíkový motor přináší maximální výkon, zvládnete veškeré univerzální, náročné práce. Se systémem Metabo Quick budete navíc pohotově připraveni na každou situaci, umožňuje totiž rychlou výměnu nástrojů.

 

Fotografie: Aku vrtací šroubovák PowerMaxx BS BL Q

2. Aku vrtací šroubovák PowerMaxx BS 12

Malý, ale plný síly.

Malý a roztomilý, přesto silák pro univerzální práci. Že tyhle vlastnosti nejdou dohromady? Aku šroubovák PowerMaxx BS 12 přichází nyní nově s 12voltovým akumulátorovým článkem s posuvným uložením.

 

Fotografie: Aku šroubovák PowerMaxx BS 12

 

3. Akumulátorová kartušovací pistole KPA 12 600

Vyvine tlak u každého materiálu.

Novinkou je i aku kartušovací pistole KPA 12 600, která přináší extrémně vysokou vytlačovací sílu i u vysoce viskózních materiálů. Díky takřka úplnému vytlačení optimálně zužitkujete materiál. Zvládne rychlou výměnu nástrojů mezi kartušemi a foliovými sáčky.

Fotografie: Aku kartušovací pistole KPA 12 600

 

 

 

4. Akumulátorová ruční svítilna PowerMax ULA 12 LED

Dostatek světla při práci.

Posviťte si na práci. Univerzální akumulátorová ruční svítilna PowerMaxx ULA 12 LED zajistí stejnoměrné a jasné osvětlení. Díky krátké hlavě lampy vyniká obzvláště snadným ovládáním.

 

Fotografie: Univerzální aku ruční svítilna PowerMaxx ULA 12 LED

 

 

5. Akumulátorový rázový utahovák PowerMaxx SSD 12 BL

Ultimativní výkon, extrémně dlouhá výdrž a doba běhu.

Rázový utahovák s jedinečným bezuhlíkovým motorem zvládne rychlou práci s maximálním výkonem. Vyniká kompaktností a silou v nasazení.

 

Fotografie: Aku rázový utahovák PowerMaxx SSD 12 BL

 

 

6.  Akumulátorový vrtací šroubovák BS 18L BL Q

Nejkompaktnější vrtací šroubovák své třídy.

Nový aku šroubovák s mnohostranným využitím a vyšším výkonem. Systém Metabo Quick umožňuje nejrychlejší výměnu nástroje.

 

Fotografie: Vrtací šroubovák BS 18 L BL Q

 

7. Akumulátorová ruční okružní pila na kov MKS 18 LTX 58

Pro řezání kovů za studena.

Precizní akumulátorová ruční okružní pila zajistí rychlé a precizní řezání trubek, profilů, kovových mříží a plechů. Díky systému efektivního uchování třísek nevytvoříte na pracovišti nepořádek, box pro sběr třísek je umístěn přímo na stroji a lze ho jednoduše vyprázdnit.

 

Fotografie: Aku ruční okružní pila na kov MKS 18 LTX 58

 

Oblíbené kategorie nářadí Metabo

Všechny novinky

Související produkty