400
14000 Kč
0 kg
1 kg

Přímé brusky DeWalt

Přímé brusky DeWalt využijete při práci na těžko přístupných místech. Ruční přímé brusky DeWalt dosahují díky vysokým otáčkám výborných výsledků. Krom klasických brusných prstenců lze do přímých brusek DeWalt upnout i lešticí kotouče a lešticí hroty. Možnost výměny nástroje vám umožní provádět s přímou bruskou DeWalt nejrůznější práce. Vždy dbejte na výběr kvalitní příslušenství pro brusky. Pracujete často mimo dosah elektrické sítě? Doktor Kladivo nabízí i akumulátorové přímé brusky DeWalt pro neomezenou práci. Zastupujeme i oblíbené značky přímých brusek Bosch, Bow, DeWalt, Fortum, Hikoki, Makita, MetaboMilwaukee, Narex, Extol a další.

Pro hobby použití stačí příkon přímé brusky cca 130 W, profesionálnější brusky mohou mít tuto hodnotu až na úrovni 500 W a více. Každá přímá bruska obvykle pracuje ve vysokých otáčkách, které mohou být plynule regulovatelné. Nejčastěji je regulace od 8 000 až do 40 000 otáček za minutu. Vždy záleží na použitém nástroji a opracovávaném materiálu.

Příkon motoru brusky souvisí s pracovním výkonem. Čím větší je příkon, tím silnější přímá bruska je a umožňuje užití větších brusných a řezných nástrojů. Větší příkon brusky zajišťuje také větší odolnost, ale i vyšší hmotnost nářadí.