Značka Emos

Společnost EMOS se více než 30 let zaměřuje na výrobky drobného domácího elektra, které je každodenní součástí života. EMOS se řídí heslem „děláme život jednodušší“ a se zarputilou vášní pro elektřinu vyvíjí, vyhledává a dodává elektro výrobky, které díky férovému poměru ceny a kvality spolehlivě uspokojí zákazníky.

V elektro sortimentu EMOS naleznete baterie, světelné zdroje, svítidla pro domácí i průmyslové použití, prodlužovací přívody, svítilny, antény, drobné elektronický zařízení čili multimetry, zkoušečky, zvonky a další.

Široký sortiment je vytvářen tak, aby obsahoval unikátní výrobky přesně splňující cenové, kvalitativní, užitné, estetické i legislativní požadavky. Součástí vývoje každého produktu je precizní testování a laboratorní výzkum. Při vyvíjení produktů hledá EMOS optimální cestu, jak uspokojit rostoucí požadavky na udržitelný rozvoj a zároveň chránit zboží při manipulaci a přepravě. Společnost klade důraz na využití recyklovatelných obalových materiálů a snižování objemu používaného materiálu.

Doktor Kladivo nabízí svítilny, čelovky, pracovní svítilny, cyklosvítilny, kempingová světla, montážní lampy, domovní zvonky, žárovky, LED svítilny, napájecí zdroje, elektroinstalační materiál včetně zásuvek a vypínačů Emos.