Značka Scangrip

Historie značky Scangrip začíná již v roce 1906 v Dánsku. Příběh značky zaznamenává působivou proměnu řemeslného umění. Pozoruhodný Valdemar Jensen založil malý podnik a proměnil lokálního výrobce v předního dodavatele inovativních LED pracovních světel pro profesionály. Scangrip poskytuje nejsilnější a nejkomplexnější řadu LED pracovních světel, které vynikají extrémní výkonností, odolností a funkčností. Všechny produkty jsou navrženy tak, aby vyhovovaly uživatelským potřebám nejnáročnějších profesionálních uživatelů.

Inspirací při vývoji produktů se stávají výzvy, které nás motivují každý den. Scangrip chce posouvat hranice, a proto vytváří špičková pracovní světla. Výrobce se stal průkopníkem ve stanovení nových standardů pro profesionální pracovní světla, a proto do řešení osvětlení vždy začleňuje inovativní přístup, pokročilé technologie a zvýšený stupeň funkčnosti.

Světla Scangrip jsou synonymem extra jasu, vysoké provozní doby a nejlepšího pracovního světla, jaké můžete získat. Stanou se vašimi věrnými společníky po mnoho let. Doktor Kladivo nabízí kvalitní svítilny, pracovní svítilny, čelovky a příslušenství Scangrip.